JS Financial News - шаблон joomla Новости
Salı, 04 Ağustos 2020

Karar

TÜRKİYE FUTBOL FEDERASYONU

KAHRAMANMARAŞ FUTBOL İL TERTİP KOMİTESİ

Karar Tarihi: 16 Mart 2020 Karar No: 49

Başkan: Ali KAZANCI

Üyeler:Ahmet GÜLER, Abdurrahman AKBABA, Adem KARAKÖSE, Ahmet ÖZTÜRK, Akın CEREN, Halit SALMAN, Şaban NEDİRLİ

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Kahramanmaraş Futbol İl Tertip Komitesi; Ali Kazancı Başkanlığında Olağan toplantısını bu kararda imzası bulunan üyelerin katılımı ile 16 Mart 2020 tarihinde saat 17:00’de Kahramanmaraş ASKF Mehmet BAĞRIAÇIK Toplantı Salonu’nda toplanarak aşağıdaki kararları almıştır.

1- 14-15 Mart2020 tarihlerinde oynanan müsabakaların Hakem, Gözlemci ve Saha Komiseri raporlarına göre aşağıdaki şekilde tescili;

SR. STAD TARİH SAAT LİGİ 1.TAKIM 2.TAKIM SKOR
1 BATIPARK 15.03.2020 10:30 2.AMATÖR B TURKUAZSPOR ONİKİŞUBAT İDMANYURDUSPOR 0-7
2 BATIPARK 15.03.2020 13:00 AMPUTE   DOĞU AKDENİZ ENG SK SAKARYA AMPUTE SK 2-0
3 BATIPARK 15.03.2020 14:30 1.AMATÖR PLAY-OFF   ULUDAZSPOR ANDIRIN YEŞİLDAĞSPOR 0-1
4 BATIPARK 15.03.2020 16:30 1.AMATÖR PLAY-OFF   K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR TÜRKOĞLU BLD. SPOR 0-2
5 BELEDİYE 15.03.2020 14:00 2.AMATÖR B BERTİZSPOR EDELERSPOR 3-1
6 BELEDİYE 15.03.2020 16:00 2.AMATÖR A KURTULUŞ FUTBOLSPOR KAHRAMANŞEHİRSPOR DİS
7 DOĞUKENT 15.03.2020 16:00 2.AMATÖR B DULKADİROĞLU 1337 SPOR EYÜP SULTANSPOR DİS
8 MERKEZ1 15.03.2020 12:00 2.AMATÖR A KIZILSEKİ GENÇLİKSPOR MAĞRALI FİDANSPOR 1-2
9 MERKEZ1 15.03.2020 14:00 1.AMATÖR PLAY-OFF   AFŞİN BLD.SPOR HARTLAP KÖYÜ ALİ DOĞANSPOR 3-4
10 MERKEZ1 15.03.2020 16:00 2.AMATÖR B MARAŞGÜCÜSPOR KARAZİYARETSPOR 2-4
11 TÜRKOĞLU 15.03.2020 13:00 2.AMATÖR A TÜRKOĞLU GENÇLERBİRLİĞİSPOR ELMALARSPOR 3-0
12 AFŞİN 15.03.2020 12:00 İŞİTME ENGELİLER   AFŞİN İESK SİVAS İESK 4-2

2-Hakem, gözlemci ve saha komiseri raporlarına istinaden ilk resmi müsabakada cezalılar;

SR Kulübü F. No Adı Soyadı Lisans No LİG Cezası Tedbir Tarihi
1 K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR 6 İLKER DÖNÜK 1917613 1.AMATÖR İlk Resmi Müsabaka 16.03.2020
2 K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR ANT ALİ GİTMİŞ 24632 1.AMATÖR İlk Resmi Müsabaka 16.03.2020
3 KAHRAMANŞEHİRSPOR 5 EMRAH ALAGÖZ 258963 2.AMATÖR İlk Resmi Müsabaka 16.03.2020
4 EYÜP SULTANSPOR 77 HÜSEYİN TURAN 1902334 2.AMATÖR İlk Resmi Müsabaka 16.03.2020
5 KARAZİYARETSPOR 19 GOKHAN DEMİRDELEN 297120 2.AMATÖR İlk Resmi Müsabaka 16.03.2020

3-Hakem, gözlemci ve saha komiseri raporlarına istinaden Tedbirli olarak İl Disiplin Kuruluna sevkler;

SR Kulübü F. No Adı Soyadı Lisans No LİG Cezası Tedbir Tarihi
1 KAHRAMANŞEHİRSPOR YÖN TAHSİN DEMİRCAN  56105 2.AMATÖR Disiplin 16.03.2020
2 KAHRAMANŞEHİRSPOR 22 MEHMET KARAÜZÜM 1946226 2.AMATÖR Disiplin 16.03.2020

4- 15.03.2020 tarihinde saat 16.00 da Belediye Sahasında oynanan Kurtuluş Futbolspor-Kahramanşehirspor 2. Amatör A Ligi müsabakasında, müsabakanın 60. Dakikasında Kurtuluş Futbolspor Kulübünün 3-0 üstünlüğü ile devam derken, Kahramanşehirspor Kulübünün 1946226 Lisans Nolu 22 numaralı oyuncu Mehmet KARAÜZÜM’ün müsabaka Hakemine fiziki saldırısı nedeniyle tatil edilen müsabakanın Disiplin Kuruluna sevki;

5- Eyüp Sultanspor Kulübünün Komitemize vermiş olduğu 16.03.2020 tarihli dilekçelerinde 15.03.2020 tarihinde saat 16.00 da Doğukent Sahasında oynanan Dulkadiroğlu 1337 Spor-Eyüp Sultanspor 2. Amatör B Ligi müsabakasında, Dulkadiroğlu 1337 Spor Kulübü 1904838 Lisans Nolu 15 Forma Numaralı Futbolcusu Mehmet KÜSMÜŞ’e ve 48437 Lisans Nolu Yöneticisi Mehmet DEMİR’e itirazı nedeniyle müsabakanın Disiplin Kuruluna sevkine;

6- 2019/2020 Futbol Sezonu U19 2. Amatör Küme Fikstür Çekiminin 23.03.2020 tarihinde saat 17.00 da ASKF Mehmet Bağrıaçık Toplantı Salonunda yapılmasına;

7- 2019/2020 Futbol Sezonunda Antrenör Sözleşmesini yapmayan Kulüplerimiz 03 Nisan 2020 tarihi saat 17.00 ye kadar Antrenör Sözleşmelerini yapmalarına; Belirtilen tarihe kadar Antrenör Sözleşmesi yapmayan Kulüplerimiz sürenin sona ermesinden sonraki ilk müsabakada hükmen mağlubiyet cezası verilecektir.

8- 22 Mart 2020 tarihinde oynanacak olan müsabakaların aşağıdaki şekilde oynatılmasına;

1 BATIPARK 22.03.2020 11:00 1.AMATÖR PLAY-OFF   HARTLAP KÖYÜ ALİ DOĞANSPOR K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR
2 BATIPARK 22.03.2020 13:30 1.AMATÖR PLAY-OFF   ANDIRIN YEŞİLDAĞSPOR TÜRKOĞLU BLD. SPOR
3 BATIPARK 22.03.2020 16:00 1.AMATÖR PLAY-OFF   ULUDAZSPOR AFŞİN BLD.SPOR
4 MERKEZ1 22.03.2020 11:00 2.AMATÖR B EYÜP SULTANSPOR ONİKİŞUBAT İDMANYURDUSPOR
5 MERKEZ1 22.03.2020 13:00 2.AMATÖR A ELMALARSPOR KURTULUŞ FUTBOLSPOR
6 MERKEZ1 22.03.2020 15:00 2.AMATÖR B TURKUAZSPOR MARAŞGÜCÜSPOR
7 BELEDİYE 22.03.2020 11:00 2.AMATÖR B KARAZİYARETSPOR BERTİZSPOR
8 BELEDİYE 22.03.2020 13:00 2.AMATÖR B EDELERSPOR DULKADİROĞLU 1337 SPOR
9 BELEDİYE 22.03.2020 15:00 2.AMATÖR A KIZILSEKİ GENÇLİKSPOR TÜRKOĞLU GENÇLERBİRLİĞİSPOR
10 DOĞUKENT 22.03.2020 15:00 2.AMATÖR A KAHRAMANŞEHİRSPOR KURTULUŞ 1920 SPOR
11 ELBİSTAN 22.03.2020 15:00 BAL   ELBİSTANSPOR ADIYAMAN 1954 SPOR

                Oybirliğiyle kabul edilmiştir.

Ali KAZANCI Ahmet GÜLER Abdurrahman AKBABA Adem KARAKÖSE
TFF İl Temsilcisi Kulüpler Temsilcisi ASKF Temsilcisi Kulüpler Temsilcisi
Başkan İl Temsilcisi Yrd. İl Temsilcisi Yrd. Üye
       
Ahmet ÖZTÜRK Akın CEREN Halit SALMAN Şaban NEDİRLİ
Kulüpler Temsilcisi TÜFAD Temsilcisi GSİM Temsilcisi TFFHGD Temsilcisi
Üye Üye Üye Üye