JS Financial News - шаблон joomla Новости
Perşembe, 24 Eylül 2020

Karar

TÜRKİYE FUTBOL FEDERASYONU

KAHRAMANMARAŞ FUTBOL İL TERTİP KOMİTESİ

Karar Tarihi: 09 Mart 2020 Karar No: 46

Başkan: Ali KAZANCI

Üyeler:Ahmet GÜLER, Abdurrahman AKBABA, Adem KARAKÖSE, Ahmet ÖZTÜRK, Akın CEREN, Halit SALMAN, Şaban NEDİRLİ

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Kahramanmaraş Futbol İl Tertip Komitesi; Ali Kazancı Başkanlığında Olağan toplantısını bu kararda imzası bulunan üyelerin katılımı ile 09 Mart 2020 tarihinde saat 17:00’de Kahramanmaraş ASKF Mehmet BAĞRIAÇIK Toplantı Salonu’nda toplanarak aşağıdaki kararları almıştır.

1- 07-08 Mart2020 tarihlerinde oynanan müsabakaların Hakem, Gözlemci ve Saha Komiseri raporlarına göre aşağıdaki şekilde tescili;

SR. STAD TARİH SAAT LİGİ 1.TAKIM 2.TAKIM SKOR
1 BATIPARK 07.03.2020 10:00 U17 B BÜYÜKSIRSPOR KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş 1-5
2 BATIPARK 07.03.2020 12:00 U13 A KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş BÜYÜKSIRSPOR 20-1
3 BATIPARK 07.03.2020 14:00 1.AMATÖR PLAY-OFF   ANDIRIN YEŞİLDAĞSPOR K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR 1-3
4 BATIPARK 07.03.2020 16:00 U13 B KURTULUŞ 1920 SPOR ALTINYILDIZSPOR 6-2
5 BATIPARK 07.03.2020 17:10 U17 A KURTULUŞ 1920 SPOR ANADOLU GENÇLİKSPOR 3-2
6 BELEDİYE 07.03.2020 12:00 U13 A K.MARAŞ GENÇLİKSPOR PAZARCIKSPOR 3-0
7 BELEDİYE 07.03.2020 14:00 U17 B ARSAN SÜMERSPOR TÜRKOĞLU GENÇLERBİRLİĞİSPOR 5-0
8 BELEDİYE 07.03.2020 16:00 U17 A KÜMBETSPOR EDELERSPOR 2-4
9 DOĞUKENT 07.03.2020 12:00 U15 B AKÇAKOYUNLU İDMANYURDUSPOR GÖKSUN BLD SPOR 1-7
10 DOĞUKENT 07.03.2020 14:00 U13 A AFŞİN BLD.SPOR MARAŞSPOR 4-5
11 DOĞUKENT 07.03.2020 16:00 U15 B KAHRAMANŞEHİRSPOR MARAŞSPOR 1-8
12 MERKEZ1 07.03.2020 11:00 U17 B K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR MARAŞGÜCÜSPOR 6-0
13 MERKEZ1 07.03.2020 13:00 U15 A AEL SPOR K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR 1-0
14 MERKEZ1 07.03.2020 14:30 U15 A MARAŞGÜCÜSPOR TÜRKOĞLU GENÇLERBİRLİĞİSPOR 2-2
15 BATIPARK 08.03.2020 11:00 2.AMATÖR A MAĞRALI FİDANSPOR KURTULUŞ 1920 SPOR 2-7
16 BATIPARK 08.03.2020 13:30 1.AMATÖR PLAY-OFF   TÜRKOĞLU BLD. SPOR AFŞİN BLD.SPOR 2-1
17 BATIPARK 08.03.2020 16:00 1.AMATÖR PLAY-OFF   HARTLAP KÖYÜ ALİ DOĞANSPOR ULUDAZSPOR 3-2
18 BELEDİYE 08.03.2020 10:00 2.AMATÖR B EDELERSPOR MARAŞGÜCÜSPOR 2-1
19 BELEDİYE 08.03.2020 12:00 2.AMATÖR A ELMALARSPOR KIZILSEKİ GENÇLİKSPOR 3-0
20 BELEDİYE 08.03.2020 14:00 2.AMATÖR A KARTALGÜCÜSPOR KURTULUŞ FUTBOLSPOR 0-5
21 BELEDİYE 08.03.2020 16:00 2.AMATÖR A KAHRAMANŞEHİRSPOR TÜRKOĞLU GENÇLERBİRLİĞİSPOR 0-5
22 DOĞUKENT 08.03.2020 11:00 U13 B AKÇAKOYUNLU İDMANYURDUSPOR ATC ATLETİC MARAŞSPOR 4-4
23 DOĞUKENT 08.03.2020 13:00 U17 A MARAŞSPOR NURHAK BELEDİYESPOR 12-1
24 DOĞUKENT 08.03.2020 16:00 U15 B KURTULUŞ 1920 SPOR KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş 0-1
25 MERKEZ1 08.03.2020 11:00 2.AMATÖR B ONİKİŞUBAT İDMANYURDUSPOR DULKADİROĞLU 1337 SPOR 3-1
26 MERKEZ1 08.03.2020 13:00 2.AMATÖR B EYÜP SULTANSPOR BERTİZSPOR 1-3
27 MERKEZ1 08.03.2020 15:00 2.AMATÖR B KARAZİYARETSPOR TURKUAZSPOR 5-0
28 ELBİTAN 08.03.2020 14:00 BAL   ELBİSTANSPOR FIRAT ÜNİVERSİTESİSPOR 2-0
29 AFŞİN 08.03.2020 12:00 İŞİTME ENGELLİLER   AFŞİN İESK BİNGÖL İESK 0-2

2-Hakem, gözlemci ve saha komiseri raporlarına istinaden ilk resmi müsabakada cezalılar;

SR Kulübü F. No Adı Soyadı Lisans No LİG Cezası Tedbir Tarihi
1 BÜYÜKSIRSPOR 6 CEMAL KALEM 1954559 13 İlk Resmi Müsabaka 09.03.2020
2 AFŞİN BLD.SPOR 7 YUSUF DAL 1933992 1.AMATÖR İlk Resmi Müsabaka 09.03.2020
3 ELMALARSPOR 4 İSMET CANLI 1904329 2. AMATÖR İlk Resmi Müsabaka 09.03.2020
4 KIZILSEKİ GENÇLİKSPOR 6 ÜMİT ARIKMERT 1941211 2. AMATÖR İlk Resmi Müsabaka 09.03.2020
5 TÜRKOĞLU BLD. SPOR 14 ALİ ÖZDİLLER 1902372 1.AMATÖR İlk Resmi Müsabaka 09.03.2020

3-Hakem, gözlemci ve saha komiseri raporlarına istinaden Tedbirli olarak İl Disiplin Kuruluna sevkler;

SR Kulübü F. No Adı Soyadı Lisans No LİG Cezası Tedbir Tarihi
1 BÜYÜKSIRSPOR 8 YUSUF KORKMAZ 1941766 17 Disiplin 09.03.2020
2 AFŞİN BLD.SPOR 9 AHMET ERDOĞAN 269802 1.AMATÖR Disiplin 09.03.2020
3 AFŞİN BLD.SPOR 20 HAKAN GÜLER 1930099 1.AMATÖR Disiplin 09.03.2020
4 TÜRKOĞLU BLD. SPOR 6 ÖMER AŞÇI 144309 1.AMATÖR Disiplin 09.03.2020
5 TÜRKOĞLU BLD. SPOR   ALİ BURAK KAROĞLU 1717369 1.AMATÖR Disiplin 09.03.2020
6 ULUDAZSPOR 5 TUNCAY YARDIM 1404241 1.AMATÖR Disiplin 09.03.2020
7 ULUDAZSPOR 8 MEHMET ŞİŞMAN 1930432 1.AMATÖR Disiplin 09.03.2020
8 HARTLAP KÖYÜ ALİ DOĞANSPOR ANT HASAN ÇİFTÇİ 19346 1.AMATÖR Disiplin 09.03.2020

4- 07.03.2020 tarihinde oynanması gereken K.Maraş Gençlikspor-Pazarcıkspor U13A Ligi müsabakasında Pazarcıkspor Kulübünün ilan edilen tarih ve saatte sahada hazır olmadığı esame listesini vermediğinden Futbol Müsabaka Talimatının 24/a hükmü gereği hükmen 3-0 mağlubiyetine ve 3 puanının tenziline, K.Maraş Gençlikspor Kulübünün hükmen 3-0 galibiyetine, Pazarcıkspor Kulübünün Hakem ve personel ücreti olan 300.00 TL’yi Türkiye Futbol Federasyonu Türkiye Garanti Bankası A.Ş. 186-6296101 no’lu hesaba en geç 10 gün içinde yatırarak banka dekontu İl Temsilcisine ulaştırmasına; bir sezonda 2 defa müsabakaya gelmeyen Pazarcıkspor Kulübünün U13A Liginden ihracına;

5- 08.03.2020 tarihinde saat 14.00’te Belediye Sahasında oynanan Kartalgücüspor-Kurtuluş Futbolspor 2. Amatör B Ligi müsabakasında, müsabakanın 66. Dakikasında müsabaka 5-0 misafir takım üstünlüğü ile devam derken Kartalgücüspor Kulübünün sahada futbolcu sayısının sakatlıktan dolayı 6’ya inmesi nedeniyle müsabakanın Kurtuluş Futbolspor Kulübü lehine hükmen 5-0 tescil edilmesine;

6- Maraşgücüspor Kulübünün Komitemize vermiş olduğu 09.03.2020 tarihli dilekçelerinde U17 Ligi B grubundan çekildiğini beyan ettiğinden Maraşgücüspor Kulbünün U17 Ligi B grubu programından çıkarılmasına; Maraşgücüspor Kulbünü ile U17 Ligi B grubu müsabakası olan Kulüplerimizin oynamaksızın hükmen 3-0 galip sayılmasına;

7- Bertizspor-Maraşspor U17A Ligi müsabakasının ileri bir tarihe ertelenmesine;

8- 14-15 Mart 2020 tarihleri arasında oynanacak olan müsabakaların aşağıdaki şekilde oynatılmasına;

SR. STAD TARİH SAAT LİGİ 1.TAKIM 2.TAKIM
1 BATIPARK 14.03.2020 11:00 U17 A ANADOLU GENÇLİKSPOR KÜMBETSPOR
2 BATIPARK 14.03.2020 13:00 U17 A NURHAK BELEDİYESPOR KURTULUŞ 1920 SPOR
3 BATIPARK 14.03.2020 15:00 U15 B GÖKSUN BLD SPOR KURTULUŞ 1920 SPOR
4 BATIPARK 14.03.2020 16:30 U15 A K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR MARAŞGÜCÜSPOR
5 MERKEZ1 14.03.2020 12:00 U15 B MARAŞSPOR AKÇAKOYUNLU İDMANYURDUSPOR
6 MERKEZ1 14.03.2020 13:30 U15 A TÜRKOĞLU GENÇLERBİRLİĞİSPOR ARSAN SÜMERSPOR
7 MERKEZ1 14.03.2020 15:00 U15 B KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş AS VEFA
8 BELEDİYE 14.03.2020 12:00 U17 B ELBİSTANSPOR K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR
9 BELEDİYE 14.03.2020 14:00 U17 B TÜRKOĞLU GENÇLERBİRLİĞİSPOR BÜYÜKSIRSPOR
10 BELEDİYE 14.03.2020 16:00 U13 A BÜYÜKSIRSPOR K.MARAŞ GENÇLİKSPOR
11 BATIPARK 15.03.2020 10:30 2.AMATÖR B TURKUAZSPOR ONİKİŞUBAT İDMANYURDUSPOR
12 BATIPARK 15.03.2020 13:00 AMPUTE   DOĞU AKDENİZ ENG SK ADANA AMPUTE SK
13 BATIPARK 15.03.2020 14:30 1.AMATÖR PLAY-OFF   ULUDAZSPOR ANDIRIN YEŞİLDAĞSPOR
14 BATIPARK 15.03.2020 16:30 1.AMATÖR PLAY-OFF   K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR TÜRKOĞLU BLD. SPOR
15 MERKEZ1 15.03.2020 10:00 2.AMATÖR A KURTULUŞ 1920 SPOR KARTALGÜCÜSPOR
16 MERKEZ1 15.03.2020 12:00 2.AMATÖR A KIZILSEKİ GENÇLİKSPOR MAĞRALI FİDANSPOR
17 MERKEZ1 15.03.2020 14:00 1.AMATÖR PLAY-OFF   AFŞİN BLD.SPOR HARTLAP KÖYÜ ALİ DOĞANSPOR
18 MERKEZ1 15.03.2020 16:00 2.AMATÖR B MARAŞGÜCÜSPOR KARAZİYARETSPOR
19 BELEDİYE 15.03.2020 10:30 U13 A ARSAN SÜMERSPOR K.MARAŞ AKSUSPOR
20 BELEDİYE 15.03.2020 12:00 2.AMATÖR B DULKADİROĞLU 1337 SPOR EYÜP SULTANSPOR
21 BELEDİYE 15.03.2020 14:00 2.AMATÖR B BERTİZSPOR EDELERSPOR
22 BELEDİYE 15.03.2020 16:00 2.AMATÖR A KURTULUŞ FUTBOLSPOR KAHRAMANŞEHİRSPOR
23 TÜRKOĞLU 15.03.2020 13:00 2.AMATÖR A TÜRKOĞLU GENÇLERBİRLİĞİSPOR ELMALARSPOR
24 AFŞİN 15.03.2020 12:00 İŞİTME ENGELİLER   AFŞİN İESK SİVAS İESK

                Oybirliğiyle kabul edilmiştir.

Ali KAZANCI Ahmet GÜLER Abdurrahman AKBABA Adem KARAKÖSE
TFF İl Temsilcisi Kulüpler Temsilcisi ASKF Temsilcisi Kulüpler Temsilcisi
Başkan İl Temsilcisi Yrd. İl Temsilcisi Yrd. Üye
       
Ahmet ÖZTÜRK Akın CEREN Halit SALMAN Şaban NEDİRLİ
Kulüpler Temsilcisi TÜFAD Temsilcisi GSİM Temsilcisi TFFHGD Temsilcisi
Üye Üye Üye Üye