JS Financial News - шаблон joomla Новости
Perşembe, 24 Eylül 2020

Karar

 

TÜRKİYE FUTBOL FEDERASYONU

KAHRAMANMARAŞ FUTBOL İL TERTİP KOMİTESİ

Karar Tarihi: 02 Mart 2020 Karar No: 45

Başkan: Ali KAZANCI

Üyeler:Ahmet GÜLER, Abdurrahman AKBABA, Adem KARAKÖSE, Ahmet ÖZTÜRK, Akın CEREN, Halit SALMAN, Şaban NEDİRLİ

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Kahramanmaraş Futbol İl Tertip Komitesi; Ali Kazancı Başkanlığında Olağan toplantısını bu kararda imzası bulunan üyelerin katılımı ile 02 Mart 2020 tarihinde saat 17:00’de Kahramanmaraş ASKF Mehmet BAĞRIAÇIK Toplantı Salonu’nda toplanarak aşağıdaki kararları almıştır.

1- 26 Şubat-01 Mart2020 tarihlerinde oynanan müsabakaların Hakem, Gözlemci ve Saha Komiseri raporlarına göre aşağıdaki şekilde tescili;

SR. STAD TARİH SAAT LİGİ 1.TAKIM 2.TAKIM SKOR
1 ANDIRIN 26.02.2020 13:00 1.AMATÖR B ANDIRIN YEŞİLDAĞSPOR AFŞİN BLD.SPOR 6-1
2 BATIPARK 29.02.2020 10:00 U17 B KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş ARSAN SÜMERSPOR 2-2
3 BATIPARK 29.02.2020 12:00 U17 B MARAŞGÜCÜSPOR ELBİSTANSPOR 1-4
4 BATIPARK 29.02.2020 13:40 U13 A ARSAN SÜMERSPOR AFŞİN BLD.SPOR 1-3
5 BATIPARK 29.02.2020 15:00 U17 A ANADOLU GENÇLİKSPOR MARAŞSPOR 1-1
6 BATIPARK 29.02.2020 16:40 U15 A MARAŞGÜCÜSPOR ARSAN SÜMERSPOR 7-0
7 BELEDİYE 29.02.2020 12:00 U17 B TÜRKOĞLU GENÇLERBİRLİĞİSPOR K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR 0-2
8 BELEDİYE 29.02.2020 14:00 U13 B ULUDAZSPOR TÜRKOĞLU GENÇLERBİRLİĞİSPOR 7-0
9 BELEDİYE 29.02.2020 15:30 U15 A ULUDAZSPOR K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR 0-2
10 DOĞUKENT 29.02.2020 11:00 U17 A EDELERSPOR KURTULUŞ 1920 SPOR 1-3
11 DOĞUKENT 29.02.2020 13:30 U17 A NURHAK BELEDİYESPOR BERTİZSPOR 4-6
12 DOĞUKENT 29.02.2020 16:00 U13 A MARAŞSPOR K.MARAŞ GENÇLİKSPOR 1-3
13 MERKEZ1 29.02.2020 12:00 U15 B KAHRAMANŞEHİRSPOR GÖKSUN BLD SPOR 1-7
14 MERKEZ1 29.02.2020 13:30 U15 A AEL SPOR TÜRKOĞLU GENÇLERBİRLİĞİSPOR 5-1
15 MERKEZ1 29.02.2020 15:00 U15 B AKÇAKOYUNLU İDMANYURDUSPOR KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş 0-8
16 BATIPARK 01.03.2020 10:00 1.AMATÖR B ARSAN SÜMERSPOR K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR 0-8
17 BATIPARK 01.03.2020 12:00 2.AMATÖR A KIZILSEKİ GENÇLİKSPOR KURTULUŞ 1920 SPOR 2-6
18 BATIPARK 01.03.2020 14:00 2.AMATÖR B MARAŞGÜCÜSPOR EYÜP SULTANSPOR 3-2
19 BATIPARK 01.03.2020 16:00 1.AMATÖR A ANADOLU GENÇLİKSPOR ULUDAZSPOR 3-3
20 BELEDİYE 01.03.2020 12:00 2.AMATÖR B TURKUAZSPOR DULKADİROĞLU 1337 SPOR 0-4
21 BELEDİYE 01.03.2020 14:00 2.AMATÖR A KURTULUŞ FUTBOLSPOR MAĞRALI FİDANSPOR 5-0
22 BELEDİYE 01.03.2020 16:00 2.AMATÖR B KARAZİYARETSPOR EDELERSPOR 0-1
23 DOĞUKENT 01.03.2020 13:00 1.AMATÖR B PAZARCIKSPOR AFŞİN BLD.SPOR 0-5
24 DOĞUKENT 01.03.2020 16:00 U15 B KURTULUŞ 1920 SPOR AS VEFA 13-0
25 MERKEZ1 01.03.2020 11:00 1.AMATÖR A MARAŞSPOR HARTLAP KÖYÜ ALİ DOĞANSPOR 1-2
26 MERKEZ1 01.03.2020 13:00 2.AMATÖR A ELMALARSPOR KAHRAMANŞEHİRSPOR 4-1
27 MERKEZ1 01.03.2020 15:00 2.AMATÖR B BERTİZSPOR ONİKİŞUBAT İDMANYURDUSPOR 1-8
28 TÜRKOĞLU 01.03.2020 13:00 2.AMATÖR A TÜRKOĞLU GENÇLERBİRLİĞİSPOR KARTALGÜCÜSPOR 16-1
29 Ç.CERİT 01.03.2020 13:00 1.AMATÖR A ÇAĞLAYANCERİTSPOR TÜRKOĞLU BLD. SPOR 0-4

2-Hakem, gözlemci ve saha komiseri raporlarına istinaden ilk resmi müsabakada cezalılar;

SR Kulübü F. No Adı Soyadı Lisans No LİG Cezası Tedbir Tarihi
1 TÜRKOĞLU GENÇLERBİRLİĞİSPOR 5 ABDULKADİR ÇAM 1936053 17 İlk Resmi Müsabaka 02.03.2020
2 NURHAK BELEDİYESPOR 11 ALİ PER 1953921 17 İlk Resmi Müsabaka 02.03.2020
3 NURHAK BELEDİYESPOR 3 BERKAY BURUN 1953488 17 İlk Resmi Müsabaka 02.03.2020
4 BERTİZSPOR 4 EMRAH AKYOL 1948821 2.AMATÖR İlk Resmi Müsabaka 02.03.2020

3-Hakem, gözlemci ve saha komiseri raporlarına istinaden Tedbirli olarak İl Disiplin Kuruluna sevkler;

SR Kulübü F. No Adı Soyadı Lisans No LİG Cezası Tedbir Tarihi
1 MARAŞGÜCÜSPOR 11 ABDURAHMAN KÜÇÜKKAYA 1930792 17 Disiplin 02.03.2020
2 K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR 5 EMİRHAN BOZOK 1925814 17 Disiplin 02.03.2020
3 KIZILSEKİ GENÇLİKSPOR 4 ALİ ÇINAR 1937083 2.AMATÖR Disiplin 02.03.2020
4 KIZILSEKİ GENÇLİKSPOR YÖN MEHMET AKPINAR 53557 2.AMATÖR Disiplin 02.03.2020
5 KIZILSEKİ GENÇLİKSPOR YÖN EJDER AKPINAR 50722 2.AMATÖR Disiplin 02.03.2020
6 ÇAĞLAYANCERİTSPOR 14 MUSTAFA DEMİRDÖVEN 1953318 1.AMATÖR Disiplin 02.03.2020

4- 2019/2020 Futbol Sezonu U19 2. Küme müsabakaları 11 Nisan 2020 tarihinde başlatılması planlanmaktadır.

5- 2019/2020 Futbol Sezonu 1. Amtör Küme Playof fikstürünün onaylanmak üzere Türkiye Futbol Federasyonuna gönderilmesine;

6- Kızılseki Gençlikspor Kulübünün Komitemize vermiş olduğu 02.03.2020 tarihli dilekçelerinde U15A Liginden çekildiklerini beyan ettiğinden dolayı Kızılseki Gençlikspor Kulübünün U15A Ligi programından çıkarılmasına, Kızılseki Gençlikspor Kulübü ile U15A Ligi müsabakası olan kulüplerimizin oynamaksızın hükmen 3-0 galip sayılmalarına;

7- 07-08 Mart 2020 tarihleri arasında oynanacak olan müsabakaların aşağıdaki şekilde oynatılmasına;

SR. STAD TARİH SAAT LİGİ 1.TAKIM 2.TAKIM
1 BATIPARK 07.03.2020 10:00 U17 B BÜYÜKSIRSPOR KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş
2 BATIPARK 07.03.2020 12:00 U13 A KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş BÜYÜKSIRSPOR
3 BATIPARK 07.03.2020 14:00 1.AMATÖR PLAY-OFF   ANDIRIN YEŞİLDAĞSPOR K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR
4 BATIPARK 07.03.2020 16:00 U13 B KURTULUŞ 1920 SPOR ALTINYILDIZSPOR
5 BATIPARK 07.03.2020 17:10 U17 A KURTULUŞ 1920 SPOR ANADOLU GENÇLİKSPOR
6 MERKEZ1 07.03.2020 11:00 U17 B K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR MARAŞGÜCÜSPOR
7 MERKEZ1 07.03.2020 13:00 U15 A AEL SPOR K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR
8 MERKEZ1 07.03.2020 14:30 U15 A MARAŞGÜCÜSPOR TÜRKOĞLU GENÇLERBİRLİĞİSPOR
9 BELEDİYE 07.03.2020 12:00 U13 A K.MARAŞ GENÇLİKSPOR PAZARCIKSPOR
10 BELEDİYE 07.03.2020 14:00 U17 B ARSAN SÜMERSPOR TÜRKOĞLU GENÇLERBİRLİĞİSPOR
11 BELEDİYE 07.03.2020 16:00 U17 A KÜMBETSPOR EDELERSPOR
12 DOĞUKENT 07.03.2020 12:00 U15 B AKÇAKOYUNLU İDMANYURDUSPOR GÖKSUN BLD SPOR
13 DOĞUKENT 07.03.2020 14:00 U13 A AFŞİN BLD.SPOR MARAŞSPOR
14 DOĞUKENT 07.03.2020 16:00 U15 B KAHRAMANŞEHİRSPOR MARAŞSPOR
15 BATIPARK 08.03.2020 11:00 2.AMATÖR A MAĞRALI FİDANSPOR KURTULUŞ 1920 SPOR
16 BATIPARK 08.03.2020 13:30 1.AMATÖR PLAY-OFF   TÜRKOĞLU BLD. SPOR AFŞİN BLD.SPOR
17 BATIPARK 08.03.2020 16:00 1.AMATÖR PLAY-OFF   HARTLAP KÖYÜ ALİ DOĞANSPOR ULUDAZSPOR
18 MERKEZ1 08.03.2020 11:00 2.AMATÖR B ONİKİŞUBAT İDMANYURDUSPOR DULKADİROĞLU 1337 SPOR
19 MERKEZ1 08.03.2020 13:00 2.AMATÖR B EYÜP SULTANSPOR BERTİZSPOR
20 MERKEZ1 08.03.2020 15:00 2.AMATÖR B KARAZİYARETSPOR TURKUAZSPOR
21 BELEDİYE 08.03.2020 10:00 2.AMATÖR B EDELERSPOR MARAŞGÜCÜSPOR
22 BELEDİYE 08.03.2020 12:00 2.AMATÖR A ELMALARSPOR KIZILSEKİ GENÇLİKSPOR
23 BELEDİYE 08.03.2020 14:00 2.AMATÖR A KARTALGÜCÜSPOR KURTULUŞ FUTBOLSPOR
24 BELEDİYE 08.03.2020 16:00 2.AMATÖR A KAHRAMANŞEHİRSPOR TÜRKOĞLU GENÇLERBİRLİĞİSPOR
25 DOĞUKENT 08.03.2020 11:00 U13 B AKÇAKOYUNLU İDMANYURDUSPOR ATC ATLETİC MARAŞSPOR
26 DOĞUKENT 08.03.2020 13:00 U17 A MARAŞSPOR NURHAK BELEDİYESPOR
27 DOĞUKENT 08.03.2020 16:00 U15 B KURTULUŞ 1920 SPOR KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş
28 ELBİTAN 08.03.2020 14:00 BAL   ELBİSTANSPOR FIRAT ÜNİVERSİTESİSPOR

                Oybirliğiyle kabul edilmiştir.

Ali KAZANCI Ahmet GÜLER Abdurrahman AKBABA Adem KARAKÖSE
TFF İl Temsilcisi Kulüpler Temsilcisi ASKF Temsilcisi Kulüpler Temsilcisi
Başkan İl Temsilcisi Yrd. İl Temsilcisi Yrd. Üye
       
Ahmet ÖZTÜRK Akın CEREN Halit SALMAN Şaban NEDİRLİ
Kulüpler Temsilcisi TÜFAD Temsilcisi GSİM Temsilcisi TFFHGD Temsilcisi
Üye Üye Üye Üye