JS Financial News - шаблон joomla Новости
Pazartesi, 23 Eylül 2019

Karar

 

TÜRKİYE FUTBOL FEDERASYONU

KAHRAMANMARAŞ FUTBOL İL TERTİP KOMİTESİ

Karar Tarihi: 17 Haziran 2019 Karar No: 81

Başkan: Ali KAZANCI

Üyeler:Adem KARAKÖSE, Ahmet GÜLER, İlker YİYEN, Abdurrahman AKBABA, Savaş DOĞRUGÖRÜR, Yusuf Bayram DEMİRCİ, Erdal KOYUNCU

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Kahramanmaraş Futbol İl Tertip Komitesi; Ali Kazancı Başkanlığında Olağan toplantısını bu kararda imzası bulunan üyelerin katılımı ile 17 Haziran 2019 günü saat 17:00’de Kahramanmaraş ASKF Mehmet BAĞRIAÇIK Toplantı Salonu’nda toplanarak aşağıdaki kararları almıştır.

1-11-16 Haziran 2019 tarihleri arasında oynanan müsabakaların Hakem, Gözlemci ve Saha Komiseri raporlarına göre aşağıdaki şekilde tescili;

SR. STAD TARİH SAAT LİGİ 1.TAKIM 2.TAKIM SKR
1 BATIPARK 11.06.2019 18:00 U12B K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR AS VEFA 3-2
2 BATIPARK 12.06.2019 17:30 U19 2.Küme B ULUDAZSPOR BÜYÜKSIRSPOR 2-1
3 BATIPARK 13.06.2019 18:00 U11A MARAŞSPOR K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR 4-1
4 BATIPARK A 15.06.2019 15:00 U11B ATC ATLETİC MARAŞSPOR ARSAN SÜMERSPOR 8-2
5 BATIPARK B 15.06.2019 15:00 U12B K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR HARTLAP KÖYÜ ALİ DOĞANSPOR 6-0
6 BATIPARK A 15.06.2019 16:00 U12B AKSUSPOR AS VEFA 1-6
7 BATIPARK B 15.06.2019 16:00 U12A ARSAN SÜMERSPOR ALTINOVASPOR 3-0
8 BATIPARK A 15.06.2019 17:00 U12A TÜRKOĞLU BLD. SPOR KAHRAMANMARAŞ GENÇLİKSPOR 0-5
9 BATIPARK B 15.06.2019 17:00 U12A PAZARCIKSPOR ŞEKEROBASPOR 2-1
10 BATIPARK A 15.06.2019 18:00 U12B BÜYÜKSIRSPOR KURTULUŞ 1920 SPOR 2-4
11 BATIPARK B 15.06.2019 18:00 U12A MARAŞSPOR ULUDAZSPOR 2-1
12 BELEDİYE 15.06.2019 16:00 U19 2.Küme A ERKENEZ GENÇLİKSPOR ONİKİŞUBAT İDMANYURDUSPOR 1-5
13 BATIPARK A 16.06.2019 15:00 U11B ANDIRIN YEŞİLDAĞSPOR AKÇAKOYUNLU İDMAN YURDUSPOR 4-2
14 BATIPARK B 16.06.2019 15:00 U11A ULUDAZSPOR K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR 0-5
15 BATIPARK A 16.06.2019 16:00 U11A ALTINYILDIZSPOR MARAŞSPOR 2-1
16 BATIPARK B 16.06.2019 16:00 U11B AS VEFA KURTULUŞ 1920 SPOR 0-6
17 BATIPARK 16.06.2019 17:30 2.AMATÖR YARI FİNAL HARTLAP KÖYÜ ALİ DOĞANSPOR DUMLUPINARSPOR 1-0
18 MERKEZ1 16.06.2019 17:30 2.AMATÖR YARI FİNAL ONİKİŞUBAT İDMANYURDUSPOR BERTİZSPOR 4-0
19 BELEDİYE 16.06.2019 18:00 U19 2.Küme B BÜYÜKSIRSPOR ULUDAZSPOR 4-4

2-Hakem, gözlemci ve saha komiseri raporlarına istinaden ilk resmi müsabakada cezalı olanlar;

SR Kulübü F. No Adı Soyadı Lisans No LİG Cezası Ceza Tarihi
1 BÜYÜKSIRSPOR 11 MELİH ÖZTÜRK 1941934 12 İlk Resmi Müsabaka 17.06.2019

3-Hakem, gözlemci ve saha komiseri raporlarına istinaden Tedbirli olarak İl Disiplin Kuruluna sevkler;

SR Kulübü F. No Adı Soyadı Lisans No LİG Cezası Tedbir Tarihi
1 DUMLUPINARSPOR YÖN. SİNAN YAKAR 27136 2.KÜME Disiplin 17.06.2019
2 DUMLUPINARSPOR 19 OĞUZHAN REYHANLI 1917392 2.KÜME Disiplin 17.06.2019
3 DUMLUPINARSPOR 12 OĞUZHAN İNCE 1900237 2.KÜME Disiplin 17.06.2019

4- 15.06.2019 tarihinde oynanması gereken Arsan Sümerspor-Altınovaspor U12A Ligi müsabakasında 7 kişiden az bir kadro ile sahaya çıkan Altınovaspor Kulübünün Futbol Müsabaka Talimatının 22/a hükmü gereği hükmen 3-0 mağlubiyetine, Arsan Sümerspor Kulübünün hükmen 3-0 galibiyeti;

5- Uludazspor Kulübümüzün Komitemize vermiş olduğu 17.06.2019 tarihli dilekçelerinde Uludazspor-K.Maraş BŞB Gençlik ve Spor U19 2. Küme B müsabakasına çıkmayacağını beyan ettiğinden müsabakanın programdan kaldırılması;

6- Andırın Yeşildağspor Kulübümüzün Komitemize vermiş olduğu 17.06.2019 tarihli dilekçelerinde 18.06.2019 tarihinde oynanacak olan Andırın Yeşildağspor-AS VEFA U11B müsabakasına çıkmayacağını beyan ettiğinden müsabakanın programdan kaldırılması;

7- 11-21 Haziran 2019 tarihlerinde oynanacak olan müsabakaların aşağıdaki şekilde oynatılması;

SR. STAD TARİH SAAT LİGİ 1.TAKIM 2.TAKIM
1 BATIPARK B 18.06.2019 16:00 U11B AKÇAKOYUNLU İDMAN YURDUSPOR ATC ATLETİC MARAŞSPOR
2 BATIPARK A 18.06.2019 17:00 U11B KURTULUŞ 1920 SPOR ARSAN SÜMERSPOR
3 BATIPARK A 18.06.2019 18:00 U11A ALTINYILDIZSPOR KAHRAMANMARAŞ GENÇLİKSPOR
4 BATIPARK B 18.06.2019 18:00 U11A MARAŞSPOR ULUDAZSPOR
5 BATIPARK A 19.06.2019 15:30 U12A MARAŞSPOR ARSAN SÜMERSPOR
6 BATIPARK B 19.06.2019 15:30 U12B AS VEFA ATC ATLETİC MARAŞSPOR
7 BATIPARK A 19.06.2019 16:30 U12A KAHRAMANMARAŞ GENÇLİKSPOR PAZARCIKSPOR
8 BATIPARK A 19.06.2019 17:30 U12B BÜYÜKSIRSPOR K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR
9 BATIPARK B 19.06.2019 17:30 U12A ŞEKEROBASPOR ULUDAZSPOR
10 BATIPARK A 19.06.2019 18:30 U12B AKSUSPOR HARTLAP KÖYÜ ALİ DOĞANSPOR
11 BATIPARK B 19.06.2019 18:30 U12A TÜRKOĞLU BLD. SPOR ALTINOVASPOR
12 BATIPARK A 20.06.2019 16:00 U11B ARSAN SÜMERSPOR ANDIRIN YEŞİLDAĞSPOR
13 BATIPARK B 20.06.2019 16:00 U11A K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR ALTINYILDIZSPOR
14 BATIPARK A 20.06.2019 17:00 U11B ATC ATLETİC MARAŞSPOR KURTULUŞ 1920 SPOR
15 BATIPARK A 20.06.2019 18:00 U11B AS VEFA AKÇAKOYUNLU İDMAN YURDUSPOR
16 BATIPARK B 20.06.2019 18:00 U11A KAHRAMANMARAŞ GENÇLİKSPOR MARAŞSPOR
17 BATIPARK A 21.06.2019 15:30 U12A PAZARCIKSPOR MARAŞSPOR
18 BATIPARK B 21.06.2019 15:30 U12A ULUDAZSPOR KAHRAMANMARAŞ GENÇLİKSPOR
19 BATIPARK A 21.06.2019 16:30 U12B KURTULUŞ 1920 SPOR AS VEFA
20 BATIPARK A 21.06.2019 17:30 U12A ARSAN SÜMERSPOR TÜRKOĞLU BLD. SPOR
21 BATIPARK B 21.06.2019 17:30 U12B ATC ATLETİC MARAŞSPOR BÜYÜKSIRSPOR
22 BATIPARK A 21.06.2019 18:30 U12B K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR AKSUSPOR
23 BATIPARK B 21.06.2019 18:30 U12A ALTINOVASPOR ŞEKEROBASPOR
24 MERKEZ1 21.06.2019 18:00 U19 2.Küme A ONİKİŞUBAT İDMANYURDUSPOR AS VEFA
25 BATIPARK 22.06.2019 17:00 U19 2.Küme B ÇAĞLAYANCERİTSPOR BÜYÜKSIRSPOR
26 MERKEZ1 23.06.2019 16:00 2.AMATÖR FİNAL ONİKİŞUBAT İDMANYURDUSPOR HARTLAP KÖYÜ ALİ DOĞANSPOR
27 BATIPARK A 24.06.2019 18:00 U11 PLAY-OFF U11 PLAY-OFF U11 PLAY-OFF
28 BATIPARK B 24.06.2019 18:00 U11 PLAY-OFF U11 PLAY-OFF U11 PLAY-OFF
29 BATIPARK A 25.06.2019 18:00 U12 PLAY-OFF U12 PLAY-OFF U12 PLAY-OFF
30 BATIPARK B 25.06.2019 18:00 U12 PLAY-OFF U12 PLAY-OFF U12 PLAY-OFF
31 BATIPARK A 26.06.2019 18:00 U11 PLAY-OFF U11 PLAY-OFF U11 PLAY-OFF
32 BATIPARK B 26.06.2019 18:00 U11 PLAY-OFF U11 PLAY-OFF U11 PLAY-OFF
33 BATIPARK A 27.06.2019 18:00 U12 PLAY-OFF U12 PLAY-OFF U12 PLAY-OFF
34 BATIPARK B 27.06.2019 18:00 U12 PLAY-OFF U12 PLAY-OFF U12 PLAY-OFF
35 BATIPARK A 28.06.2019 18:00 U11 PLAY-OFF U11 PLAY-OFF U11 PLAY-OFF
36 BATIPARK B 28.06.2019 18:00 U11 PLAY-OFF U11 PLAY-OFF U11 PLAY-OFF
37 BATIPARK A 29.06.2019 18:00 U12 PLAY-OFF U12 PLAY-OFF U12 PLAY-OFF
38 BATIPARK B 29.06.2019 18:00 U12 PLAY-OFF U12 PLAY-OFF U12 PLAY-OFF

                Oybirliğiyle kabul edilmiştir.

Ali KAZANCI Adem KARAKÖSE Ahmet GÜLER İlker YİYEN
TFF İl Temsilcisi Kulüpler Temsilcisi Kulüpler Temsilcisi Kulüpler Temsilcisi
Başkan İl Temsilcisi Yrd. İl Temsilcisi Yrd. Sekreter
       
Abdurrahman AKBABA Savaş DOĞRUGÖRÜR Yusuf Bayram DEMİRCİ Erdal KOYUNCU
ASKF Temsilcisi TÜFAD Temsilcisi GHSİM Temsilcisi TFFHGD Temsilcisi
Üye Üye Üye Üye