JS Financial News - шаблон joomla Новости
Perşembe, 21 Mart 2019

 

TÜRKİYE FUTBOL FEDERASYONU

KAHRAMANMARAŞ FUTBOL İL TERTİP KOMİTESİ

Karar Tarihi: 07 Ocak 2018 Karar No: 32

Başkan: Ali KAZANCI

Üyeler:Adem KARAKÖSE, Ahmet GÜLER, İlker YİYEN, Abdurrahman AKBABA, Savaş DOĞRUGÖRÜR, Yusuf Bayram DEMİRCİ, Erdal KOYUNCU

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Kahramanmaraş Futbol İl Tertip Komitesi; Ali Kazancı Başkanlığında Olağan toplantısını bu kararda imzası bulunan üyelerin katılımı ile 07 Ocak 2018 günü saat 17:00’de Kahramanmaraş ASKF Mehmet BAĞRIAÇIK Toplantı Salonu’nda toplanarak aşağıdaki kararları almıştır.

1- 29-30 Aralık 2018 tarihlerinde oynanan müsabakaların Hakem, Gözlemci ve Saha Komiseri raporlarına göre aşağıdaki şekilde tesciline;

SR. STAD TARİH SAAT LİGİ 1.TAKIM 2.TAKIM SKR
1 BATIPARK 01.01.2019 12:00 U13   Playof KAHRAMANMARAŞ GENÇLİKSPOR ULUDAZSPOR 5-0
2 BATIPARK 01.01.2019 14:00 U17B BERTİZSPOR KURTULUŞ 1920 SPOR 1-5

2-Hakem, gözlemci ve saha komiseri raporlarına istinaden ilk resmi müsabakada cezalı olanlar;

SR. Kulübü F. No Adı Soyadı Lisans No LİG Cezası Ceza Tarihi
1 BERTİZSPOR 9 BARIŞCAN SAĞIR 1928231 17 İlk Resmi Müsabaka 07.01.2019

3- 2018/2019 Futbol Sezonu U16 Ligi fikstür çekimi 14.01.2019 tarihinde saat 16.00’da Mehmet Bağrıaçık Toplantı Salonunda yapılmasına;

4- 2018/2019 Futbol Sezonu U14 Ligi müsabakaları 19.01.2019 tarihinde başlatılmasına;

5- 1920 Maraşspor Kulübünün Komitemize vermiş olduğu dilekçelerinde Kulüp futbolcularının Spor Lisesi ile birlikte İlimizi temsilen müsabakalara gideceğinden 1920 Maraşspor-Edelerspor U19A müsabakasının ileri bir tarihe ertelenmesine;

6- Ekinözü Cela Bld. Spor müsabakalarının Ekinözü İlçe Stadının temizlenmesi halinde her iki müsabakanın da Ekinözü İlçe Stadında oynatılması mümkün olacaktır.

7- 10-12-13 Ocak 2019 tarihlerinde oynanacak olan müsabakaların aşağıdaki şekilde oynatılmasına;

SR. STAD TARİH SAAT LİGİ 1.TAKIM 2.TAKIM
1 BATIPARK 10.01.2019 14:00 1.Küme A EKİNÖZÜ   CELA BLD.SPOR ANDIRIN   YEŞİLDAĞSPOR
2 BELEDİYE 10.01.2019 19:00 U17A 1920 MARAŞSPOR MARAŞSPOR
3 BATIPARK 12.01.2019 11:00 U19A FERHUŞ KARACASUSPOR ERDAĞ İNŞ.DUMLUPINARSPOR
4 BATIPARK 12.01.2019 13:00 U17A FERHUŞ KARACASUSPOR ARSAN SÜMERSPOR
5 BATIPARK 12.01.2019 15:00 U19B ARSAN SÜMERSPOR KÜMBETSPOR
6 MERKEZ1 12.01.2019 11:00 U17B K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR MARAŞGÜCÜSPOR
7 MERKEZ1 12.01.2019 13:00 U19B ANADOLU GENÇLİKSPOR AELSPOR
8 MERKEZ1 12.01.2019 15:00 U17B ELMALARSPOR ANADOLU GENÇLİKSPOR
9 BELEDİYE 12.01.2019 11:00 U17B BERTİZSPOR KÜMBETSPOR
10 BELEDİYE 12.01.2019 13:00 U17B AFŞİN BLD.SPOR KURTULUŞ 1920 SPOR
11 BELEDİYE 12.01.2019 15:00 U17A ULUDAZSPOR AS VEFA
12 DOĞUKENT 12.01.2019 12:00 U19A GÖKSUN BLD.SPOR MARAŞSPOR
13 DOĞUKENT 12.01.2019 15:00 U19B TÜRKOĞLU BLD. SPOR PAZARCIK KARTALKAYASPOR
14 BATIPARK 13.01.2019 10:00 BAYAN ANADOLU GENÇLİKSPOR MAKAMSPOR
15 BATIPARK 13.01.2019 12:00 U13   PLAY-OFF AYYILDIZ TEAMSPOR KAHRAMANMARAŞ GENÇLİKSPOR
16 BATIPARK 13.01.2019 13:30 1.Küme   A KÜMBETSPOR K.M GENÇLERBİRLİĞİSPOR
17 BATIPARK 13.01.2019 15:30 1.Küme   A BÜYÜKSIRSPOR AS VEFA
18 MERKEZ1 13.01.2019 11:00 1.Küme   A ULUDAZSPOR ERDAĞ İNŞ.DUMLUPINARSPOR
19 MERKEZ1 13.01.2019 13:00 U13   PLAY-OFF KURTULUŞ 1920 SPOR ULUDAZSPOR
20 MERKEZ1 13.01.2019 15:00 U17A ONİKİŞUBAT İDMANYURDUSPOR EKBEROĞLUSPOR
21 BELEDİYE 13.01.2019 12:00 BGL 17 KAHRAMANMARAŞ AŞ. BATMAN PETROLSPOR
22 BELEDİYE 13.01.2019 14:00 BGL 19 KAHRAMANMARAŞ AŞ. BATMAN PETROLSPOR
23 BELEDİYE 13.01.2019 17:00 1.Küme   B MARAŞSPOR ANADOLU GENÇLİKSPOR
24 DOĞUKENT 13.01.2019 13:00 1.Küme   A 1905 KAHRAMANSARAYSPOR ANDIRIN YEŞİLDAĞSPOR
25 ELBİSTAN 13.01.2019 14:00 1.Küme A EKİNÖZÜ   CELA BLD.SPOR K.MARAŞ   BŞB GENÇLİK VE SPOR
26 AFŞİN 13.01.2019 14:00 1.Küme   B AFŞİN BLD.SPOR PAZARCIK KARTALKAYASPOR
27 PAZARCIK 13.01.2019 13:00 1.Küme   B PAZARCIK BLD. AKSUSPOR TÜRKOĞLU BLD. SPOR
28 Ç.CERİT 13.01.2019 13:00 1.Küme   B ÇAĞLAYANCERİTSPOR ARSAN SÜMERSPOR

                Oybirliğiyle kabul edilmiştir.

Ali KAZANCI Adem KARAKÖSE Ahmet GÜLER İlker YİYEN
TFF İl Temsilcisi Kulüpler Temsilcisi Kulüpler Temsilcisi Kulüpler Temsilcisi
Başkan İl   Temsilcisi Yrd. İl   Temsilcisi Yrd. Sekreter
       
Abdurrahman AKBABA Savaş DOĞRUGÖRÜR Yusuf Bayram DEMİRCİ Erdal KOYUNCU
ASKF Temsilcisi TÜFAD Temsilcisi GHSİM Temsilcisi TFFHGD Temsilcisi
Üye Üye Üye Üye