JS Financial News - шаблон joomla Новости
Perşembe, 21 Mart 2019

 

TÜRKİYE FUTBOL FEDERASYONU

KAHRAMANMARAŞ FUTBOL İL TERTİP KOMİTESİ

Karar Tarihi: 31 Aralık 2018 Karar No: 30

Başkan: Ali KAZANCI

Üyeler:Adem KARAKÖSE, Ahmet GÜLER, İlker YİYEN, Abdurrahman AKBABA, Savaş DOĞRUGÖRÜR, Yusuf Bayram DEMİRCİ, Erdal KOYUNCU

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Kahramanmaraş Futbol İl Tertip Komitesi; Ali Kazancı Başkanlığında Olağan toplantısını bu kararda imzası bulunan üyelerin katılımı ile 31 Aralık 2018 günü saat 17:00’de Kahramanmaraş ASKF Mehmet BAĞRIAÇIK Toplantı Salonu’nda toplanarak aşağıdaki kararları almıştır.

1- 29-30 Aralık 2018 tarihlerinde oynanan müsabakaların Hakem, Gözlemci ve Saha Komiseri raporlarına göre aşağıdaki şekilde tesciline;

SR. STAD TARİH SAAT LİGİ 1.TAKIM 2.TAKIM SKR
1 BATIPARK 29.12.2018 13:00 U17A ARSAN SÜMERSPOR TÜRKOĞLU BLD. SPOR 2-2
2 BATIPARK 29.12.2018 15:00 U17A AS VEFA 1920 MARAŞSPOR 0-4
3 MERKEZ 1 29.12.2018 13:00 U17B KÜMBETSPOR ELMALARSPOR 4-2
4 MERKEZ 1 29.12.2018 15:00 U17A EKBEROĞLUSPOR ULUDAZSPOR 0-1
5 BELEDİYE 29.12.2018 13:00 U17A MARAŞSPOR FERHUŞ KARACASUSPOR 10-0
6 BELEDİYE 29.12.2018 15:00 U17B MARAŞGÜCÜSPOR BERTİZSPOR 5-2
7 DOĞUKENT 29.12.2018 14:00 U17B KURTULUŞ 1920 SPOR K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR 1-1
8 BATIPARK 30.12.2018 13:00 U13 Playof AYYILDIZ TEAMSPOR KURTULUŞ 1920 SPOR 3-0
9 BATIPARK 30.12.2018 14:30 U13 Playof KAHRAMANMARAŞ GENÇLİKSPOR ULUDAZSPOR ERT
10 MERKEZ 1 30.12.2018 15:00 U19B TÜRKOĞLU BLD. SPOR ARSAN SÜMERSPOR 1-0
11 BELEDİYE 30.12.2018 13:00 U19A 1920 MARAŞSPOR GÖKSUN BLD.SPOR 5-1
12 BELEDİYE 30.12.2018 15:00 U19A EDELERSPOR FERHUŞ KARACASUSPOR 2-4
13 DOĞUKENT 30.12.2018 12:00 U19A ERDAĞ İNŞ.DUMLUPINARSPOR MARAŞSPOR 3-6
14 DOĞUKENT 30.12.2018 15:00 U19B PAZARCIK KARTALKAYASPOR ANADOLU GENÇLİKSPOR ERT

2-Hakem, gözlemci ve saha komiseri raporlarına istinaden ilk resmi müsabakada cezalı olanlar;

SR. Kulübü F. No Adı Soyadı Lisans No LİG Cezası Ceza Tarihi
1 ELMALARSPOR 9 SAMET CUMA KARABÖRK 1930684 17 İlk Resmi Müsabaka 31.12.2018
2 MARAŞSPOR 18 TAHA BERKAY YİĞİT 1922999 19 İlk Resmi Müsabaka 31.12.2018

3-Hakem, gözlemci ve saha komiseri raporlarına istinaden Tedbirli olarak İl Disiplin Kuruluna sevkler;

SR. Kulübü F. No Adı Soyadı Lisans No LİG Cezası Tedbir Tarihi
1 K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR 2 ABDURRAHMAN ÇAKIR 1943135 17 Disiplin 31.12.2018
2 EDELERSPOR 2 ÖKKEŞ ÇOKUÇKUN 1938570 19 Disiplin 31.12.2018
3 EDELERSPOR 4 ESHABİL ÇİÇEK 1941773 19 Disiplin 31.12.2018
4 TÜRKOĞLU BLD. SPOR 9 MEHMET CİHAN 1937246 19 Disiplin 31.12.2018
5 ERDAĞ İNŞ.DUMLUPINARSPOR 5 ABDULSAMET ÇETİNER 1915699 19 Disiplin 31.12.2018

4- 30.12.2018 tarihinde oynanan Ayyıldız Teamspor-Kurtuluş 1920 Spor U13 Playoff Ligi müsabakasında müsabaka hakeminin misafir takım Kurtuluş 1920 Spor Kulübünü sahaya davet etmesine rağmen müsabakanın 2. Devresine çıkmadığı için Futbol Müsabaka Talimatının 24/a hükmü gereği Kurtuluş 1920 Spor Kulübünün hükmen 3-0 mağlubiyetine ve 3 puanının tenziline, Ayyıldız Teamspor Kulübünün hükmen 3-0 galibiyetine, Ayrıca 2018/2019 Futbol Sezonu Amatör Futbol Liglerinde Uygulanacak Esaslar Kitapçığının 2.Bölüm 9.madde /sayfa 21 hükmü gereği Kurtuluş 1920 Spor Kulübünün Hakem ve personel ücreti olan 250.00 TL’yi Türkiye Futbol Federasyonu Türkiye Garanti Bankası A.Ş. 186-6296101 no’lu hesaba en geç 10 gün içinde yatırarak banka dekontu İl Temsilcisine ulaştırmasına; Hakem ve personel ücretinin yatırılıp banka dekontunun 10 gün içerisinde İl Temsilcisine ibraz etmemesi halinde ilgili Kulübün lisans işlemlerinin yapılmamasına;

5- Kümbetspor Kulübünün Komitemize vermiş olduğu 28.12.2018 tarihli dilekçelerinde; 22.12.2018 tarihinde oynanan Kümbetspor-Pazarcık Kartalkayaspor U19B müsabakasında Pazarcık Kartalkayaspor Kulübünün kendisine ait olmayan lisansla futbolcu oynattığı için itiraz ettiğinden müsabakanın Disiplin Kuruluna sevkine;

6- Kahramanmaraşspor Kulübünün Komitemize vermiş olduğu ve sehven unutulan dilekçelerine istinaden Kahramamaraşspor Kulübünü Statü gereği U14 Ligi Bay geçen gruba eklenmesine;

6- 01-05-06 Ocak 2019 tarihlerinde oynanacak olan müsabakaların aşağıdaki şekilde oynatılmasına;

SR. STAD TARİH SAAT LİGİ 1.TAKIM 2.TAKIM
1 BATIPARK 01.01.2019 12:00 U13 Playof KAHRAMANMARAŞ GENÇLİKSPOR ULUDAZSPOR
2 BATIPARK 01.01.2019 14:00 U17B BERTİZSPOR KURTULUŞ 1920 SPOR
3 BATIPARK 05.01.2019 11:00 U17A 1920 MARAŞSPOR MARAŞSPOR
4 BATIPARK 05.01.2019 13:00 U17B AFŞİN BLD.SPOR KURTULUŞ 1920 SPOR
5 BATIPARK 05.01.2019 15:00 U17B BERTİZSPOR KÜMBETSPOR
6 MERKEZ1 05.01.2019 13:00 U19B ANADOLU GENÇLİKSPOR AELSPOR
7 MERKEZ1 05.01.2019 15:00 U17B ELMALARSPOR ANADOLU GENÇLİKSPOR
8 BELEDİYE 05.01.2019 11:00 BGL15 KAHRAMANMARAŞSPOR AŞ. AMED SPORTİF FAALİYETLER
9 BELEDİYE 05.01.2019 13:00 BGL16 KAHRAMANMARAŞSPOR AŞ. AMED SPORTİF FAALİYETLER
10 BELEDİYE 05.01.2019 15:00 U17A ULUDAZSPOR AS VEFA
11 DOĞUKENT 05.01.2019 12:00 U17B K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR MARAŞGÜCÜSPOR
12 DOĞUKENT 05.01.2019 15:00 U17A FERHUŞ KARACASUSPOR ARSAN SÜMERSPOR
13 BATIPARK 06.01.2019 11:00 Bayan ANADOLU GENÇLİKSPOR MAKAMSPOR
14 BATIPARK 06.01.2019 13:00 U13 PLAY-OFF AYYILDIZ TEAMSPOR KAHRAMANMARAŞ GENÇLİKSPOR
15 BATIPARK 06.01.2019 15:00 U13 PLAY-OFF KURTULUŞ 1920 SPOR ULUDAZSPOR
16 MERKEZ1 06.01.2019 12:00 U19A FERHUŞ KARACASUSPOR ERDAĞ İNŞ.DUMLUPINARSPOR
17 MERKEZ1 06.01.2019 14:00 U19B ARSAN SÜMERSPOR KÜMBETSPOR
18 BELEDİYE 06.01.2019 12:00 U19A 1920 MARAŞSPOR EDELERSPOR
19 BELEDİYE 06.01.2019 14:00 U17A ONİKİŞUBAT İDMANYURDUSPOR EKBEROĞLUSPOR
20 DOĞUKENT 06.01.2019 12:00 U19A GÖKSUN BLD.SPOR MARAŞSPOR
21 DOĞUKENT 06.01.2019 15:00 U19B TÜRKOĞLU BLD. SPOR PAZARCIK KARTALKAYASPOR
22 EKİNÖZÜ 06.01.2019 13:00 1.Küme A EKİNÖZÜ CELA BLD.SPOR ANDIRIN YEŞİLDAĞSPOR

                Oybirliğiyle kabul edilmiştir.

Ali KAZANCI Adem KARAKÖSE Ahmet GÜLER İlker YİYEN
TFF İl Temsilcisi Kulüpler Temsilcisi Kulüpler Temsilcisi Kulüpler Temsilcisi
Başkan İl Temsilcisi Yrd. İl Temsilcisi Yrd. Sekreter
       
Abdurrahman AKBABA Savaş DOĞRUGÖRÜR Yusuf Bayram DEMİRCİ Erdal KOYUNCU
ASKF Temsilcisi TÜFAD Temsilcisi GHSİM Temsilcisi TFFHGD Temsilcisi
Üye Üye Üye Üye