JS Financial News - шаблон joomla Новости
Cumartesi, 19 Ocak 2019

 

TÜRKİYE FUTBOL FEDERASYONU

KAHRAMANMARAŞ FUTBOL İL TERTİP KOMİTESİ

Karar Tarihi: 24 Aralık 2018 Karar No: 27

Başkan: Ali KAZANCI

Üyeler:Adem KARAKÖSE, Ahmet GÜLER, İlker YİYEN, Abdurrahman AKBABA, Savaş DOĞRUGÖRÜR, Yusuf Bayram DEMİRCİ, Erdal KOYUNCU

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Kahramanmaraş Futbol İl Tertip Komitesi; Ali Kazancı Başkanlığında Olağan toplantısını bu kararda imzası bulunan üyelerin katılımı ile 24 Aralık 2018 günü saat 17:00’de Kahramanmaraş ASKF Mehmet BAĞRIAÇIK Toplantı Salonu’nda toplanarak aşağıdaki kararları almıştır.

1- 21-22-23 Aralık 2018 tarihlerinde oynanan müsabakaların Hakem, Gözlemci ve Saha Komiseri raporlarına göre aşağıdaki şekilde tesciline;

SR. STAD TARİH SAAT LİGİ 1.TAKIM 2.TAKIM SKR
1 BELEDİYE 21.12.2018 19:00 U19A MARAŞSPOR EDELERSPOR 2-2
2 BATIPARK 22.12.2018 11:00 U15 Playof KURTULUŞ 1920 SPOR MARAŞSPOR 1-2
3 BATIPARK 22.12.2018 13:00 U17A ULUDAZSPOR ONİKİŞUBAT İDMANYURDUSPOR 1-3
4 MERKEZ 1 22.12.2018 11:00 U19B ANADOLU GENÇLİKSPOR TÜRKOĞLU BLD. SPOR 2-5
5 MERKEZ 1 22.12.2018 13:00 U19A GÖKSUN BLD.SPOR ERDAĞ İNŞ.DUMLUPINARSPOR 1-8
6 MERKEZ 1 22.12.2018 15:00 U17A TÜRKOĞLU BLD. SPOR MARAŞSPOR 0-4
7 BELEDİYE 22.12.2018 11:00 U19A FERHUŞ KARACASUSPOR 1920 MARAŞSPOR 3-3
8 BELEDİYE 22.12.2018 13:00 U19B KÜMBETSPOR PAZARCIK KARTALKAYASPOR 1-1
9 BELEDİYE 22.12.2018 15:00 U17A FERHUŞ KARACASUSPOR AS VEFA 0-6
10 DOĞUKENT 22.12.2018 13:00 U17B K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR AFŞİN BLD.SPOR 0-1
11 DOĞUKENT 22.12.2018 16:00 U17B ELMALARSPOR MARAŞGÜCÜSPOR 0-15
12 BATIPARK 23.12.2018 11:00 1.Küme A KÜMBETSPOR ULUDAZSPOR 4-1
13 BATIPARK 23.12.2018 13:00 1.Küme B MARAŞSPOR TÜRKOĞLU BLD. SPOR 1-3
14 BATIPARK 23.12.2018 15:00 1.Küme A BÜYÜKSIRSPOR ERDAĞ İNŞ.DUMLUPINARSPOR 1-4
15 MERKEZ 1 23.12.2018 11:00 1.Küme A 1905 KAHRAMANSARAYSPOR K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR 0-2
16 MERKEZ 1 23.12.2018 13:00 1.Küme A K.M GENÇLERBİRLİĞİSPOR ANDIRIN YEŞİLDAĞSPOR 1-9
17 MERKEZ 1 23.12.2018 15:00 U13 Playof ULUDAZSPOR AYYILDIZ TEAMSPOR 0-2
18 BELEDİYE 23.12.2018 10:30 U13B AKSUSPOR ATC ATLETİC MARAŞSPOR 1-1
19 BELEDİYE 23.12.2018 16:00 1.Küme B FERHUŞ KARACASUSPOR ARSAN SÜMERSPOR 1-1
20 DOĞUKENT 23.12.2018 12:00 U17A 1920 MARAŞSPOR EKBEROĞLUSPOR 11-0
21 DOĞUKENT 23.12.2018 14:30 U13 Playof KURTULUŞ 1920 SPOR KAHRAMANMARAŞ GENÇLİKSPOR 1-4
22 EKİNÖZÜ 23.12.2018 14:00 1.Küme A EKİNÖZÜ CELA BLD.SPOR AS VEFA 0-1
23 PAZARCIK 23.12.2018 13:00 1.Küme B PAZARCIK BLD. AKSUSPOR PAZARCIK KARTALKAYASPOR 4-3
24 Ç.CERİT 23.12.2018 13:00 1.Küme B ÇAĞLAYANCERİTSPOR ANADOLU GENÇLİKSPOR 2-0

2-Hakem, gözlemci ve saha komiseri raporlarına istinaden ilk resmi müsabakada cezalı olanlar;

SR. Kulübü F. No Adı Soyadı Lisans No LİG Cezası Ceza Tarihi
1 GÖKSUN BLD SPOR 3 İLHAN MAĞRALI 1949576 19 İlk Resmi Müsabaka 24.12.2018
2 TÜRKOĞLU BLD. SPOR 2 ABDÜLKADİR ÇAM 193605 17 İlk Resmi Müsabaka 24.12.2018
3 TÜRKOĞLU BLD. SPOR 5 MEHMET İLERİ 1940619 17 İlk Resmi Müsabaka 24.12.2018
4 ATC ATLETİC MARAŞSPOR 10 AHMET BUGRA KOÇ 1948327 13 İlk Resmi Müsabaka 24.12.2018
5 FERHUŞ KARACASUSPOR 6 MUHAMMED KARABÖRK 1909953 1.Küme İlk Resmi Müsabaka 24.12.2018
6 ARSAN SÜMERSPOR 7 HACI HÜSEYİN ÜNAL 1910617 1.Küme İlk Resmi Müsabaka 24.12.2018
7 EKİNÖZÜ CELA BLD.SPOR 11 MUSTAFA GÜNAL 1913104 1.Küme İlk Resmi Müsabaka 24.12.2018
8 1905 KAHRAMANSARAYSPOR 6 OĞUZ SARI 1902272 1.Küme İlk Resmi Müsabaka 24.12.2018
9 ANDIRIN YEŞİLDAĞSPOR 11 MEHMET KUTAY AKSU 1492211 1.Küme İlk Resmi Müsabaka 24.12.2018
10 ANDIRIN YEŞİLDAĞSPOR 63 NURULLAH ÇİÇEK 1468276 1.Küme İlk Resmi Müsabaka 24.12.2018
11 PAZARCIK BLD. AKSUSPOR 2 ÖNDER AGAC 1940465 1.Küme İlk Resmi Müsabaka 24.12.2018
12 PAZARCIK KARTALKAYASPOR 18 S AYKUT BOZANLAR 1900987 1.Küme İlk Resmi Müsabaka 24.12.2018

3-Hakem, gözlemci ve saha komiseri raporlarına istinaden Tedbirli olarak İl Disiplin Kuruluna sevkler;

SR. Kulübü F. No Adı Soyadı Lisans No LİG Cezası Tedbir Tarihi
1 FERHUŞ KARACASUSPOR 3 MUHAMMED DURMAZ 1943309 1.Küme Disiplin 24.12.2018
2 K.M GENÇLERBİRLİĞİSPOR 2 MURAT GÜLEÇ 1905066 1.Küme Disiplin 24.12.2018

4- 1. Küme Büyükler Ligi müsabakalarına 2 hafta devre arası verilmesine;

5- 2018-2019 Futbol Sezonu U15 Ligi Şampiyonu Maraşspor Kulübünü Türkiye Futbol Federasyonuna bildirilmesine;

6- 2018/2019 Sezonu U14 Ligi Fikstür ve Statüsünün Onaylanmak üzere Türkiye Futbol Federasyonuna gönderilmesine;

7- 29-30 Aralık 2018-01 Ocak 2019 tarihlerinde oynanacak olan müsabakaların aşağıdaki şekilde oynatılmasına;

SR. STAD TARİH SAAT LİGİ 1.TAKIM 2.TAKIM
1 BATIPARK 29.12.2018 13:00 U17A ARSAN SÜMERSPOR TÜRKOĞLU BLD. SPOR
2 BATIPARK 29.12.2018 15:00 U17A AS VEFA 1920 MARAŞSPOR
3 MERKEZ 1 29.12.2018 13:00 U17B KÜMBETSPOR ELMALARSPOR
4 MERKEZ 1 29.12.2018 15:00 U17A EKBEROĞLUSPOR ULUDAZSPOR
5 BELEDİYE 29.12.2018 13:00 U17A MARAŞSPOR FERHUŞ KARACASUSPOR
6 BELEDİYE 29.12.2018 15:00 U17B MARAŞGÜCÜSPOR BERTİZSPOR
7 DOĞUKENT 29.12.2018 14:00 U17B KURTULUŞ 1920 SPOR K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR
8 BATIPARK 30.12.2018 13:00 U13 Playof AYYILDIZ TEAMSPOR KURTULUŞ 1920 SPOR
9 BATIPARK 30.12.2018 14:30 U13 Playof KAHRAMANMARAŞ GENÇLİKSPOR ULUDAZSPOR
10 MERKEZ 1 30.12.2018 13:00 U19B AELSPOR KÜMBETSPOR
11 MERKEZ 1 30.12.2018 15:00 U19B TÜRKOĞLU BLD. SPOR ARSAN SÜMERSPOR
12 BELEDİYE 30.12.2018 13:00 U19A 1920 MARAŞSPOR GÖKSUN BLD.SPOR
13 BELEDİYE 30.12.2018 15:00 U19A EDELERSPOR FERHUŞ KARACASUSPOR
14 DOĞUKENT 30.12.2018 12:00 U19A ERDAĞ İNŞ.DUMLUPINARSPOR MARAŞSPOR
15 DOĞUKENT 30.12.2018 15:00 U19B PAZARCIK KARTALKAYASPOR ANADOLU GENÇLİKSPOR
16 EKİNÖZÜ 30.12.2018 13:00 1.Küme A EKİNÖZÜ CELA BLD.SPOR ANDIRIN YEŞİLDAĞSPOR
17 BATIPARK 01.01.2019 14:00 U17B BERTİZSPOR KURTULUŞ 1920 SPOR

                Oybirliğiyle kabul edilmiştir.

Ali KAZANCI Adem KARAKÖSE Ahmet GÜLER İlker YİYEN
TFF İl Temsilcisi Kulüpler Temsilcisi Kulüpler Temsilcisi Kulüpler Temsilcisi
Başkan İl Temsilcisi Yrd. İl Temsilcisi Yrd. Sekreter
       
Abdurrahman AKBABA Savaş DOĞRUGÖRÜR Yusuf Bayram DEMİRCİ Erdal KOYUNCU
ASKF Temsilcisi TÜFAD Temsilcisi GHSİM Temsilcisi TFFHGD Temsilcisi
Üye Üye Üye Üye