JS Financial News - шаблон joomla Новости
Çarşamba, 19 Haziran 2019

 

TÜRKİYE FUTBOL FEDERASYONU

KAHRAMANMARAŞ FUTBOL İL TERTİP KOMİTESİ

Karar Tarihi: 17 Aralık 2018 Karar No: 25

Başkan: Ali KAZANCI

Üyeler:Adem KARAKÖSE, Ahmet GÜLER, İlker YİYEN, Abdurrahman AKBABA, Savaş DOĞRUGÖRÜR, Yusuf Bayram DEMİRCİ, Erdal KOYUNCU

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Kahramanmaraş Futbol İl Tertip Komitesi; Ali Kazancı Başkanlığında Olağan toplantısını bu kararda imzası bulunan üyelerin katılımı ile 17 Aralık 2018 günü saat 17:00’de Kahramanmaraş ASKF Mehmet BAĞRIAÇIK Toplantı Salonu’nda toplanarak aşağıdaki kararları almıştır.

1- 15-16 Aralık 2018 tarihlerinde oynanan müsabakaların Hakem, Gözlemci ve Saha Komiseri raporlarına göre aşağıdaki şekilde tesciline;

SR. STAD TARİH SAAT LİGİ 1.TAKIM 2.TAKIM SKR
1 BATIPARK 15.12.2018 11:00 U17A MARAŞSPOR ARSAN SÜMERSPOR 4-0
2 BATIPARK 15.12.2018 13:00 U15 Playof ELBİSTAN BLD.SPOR KURTULUŞ 1920 SPOR 0-6
3 BATIPARK 15.12.2018 14:30 U13B KURTULUŞ 1920 SPOR MARAŞSPOR 5-1
4 MERKEZ 1 15.12.2018 12:00 U17B AFŞİN BLD.SPOR BERTİZSPOR 1-0
5 MERKEZ 1 15.12.2018 14:00 U13A 1920 MARAŞSPOR AS VEFA 3-0
6 MERKEZ 1 15.12.2018 15:30 U17A EKBEROĞLUSPOR FERHUŞ KARACASUSPOR 2-4
7 BELEDİYE 15.12.2018 16:00 U17A AS VEFA TÜRKOĞLU BLD. SPOR 1-1
8 DOĞUKENT 15.12.2018 12:00 U17B KÜMBETSPOR ANADOLU GENÇLİKSPOR 6-3
9 DOĞUKENT 15.12.2018 15:00 U13A ULUDAZSPOR AYYILDIZ TEAMSPOR 3-1
10 BATIPARK 16.12.2018 11:00 1.Küme B ANADOLU GENÇLİKSPOR FERHUŞ KARACASUSPOR 1-1
11 BATIPARK 16.12.2018 13:00 1.Küme A K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR K.M GENÇLERBİRLİĞİSPOR 2-1
12 BATIPARK 16.12.2018 15:00 1.Küme A ULUDAZSPOR BÜYÜKSIRSPOR 1-4
13 MERKEZ 1 16.12.2018 12:00 1.Küme A AS VEFA 1905 KAHRAMANSARAYSPOR 1-1
14 MERKEZ 1 16.12.2018 14:00 1.Küme A ERDAĞ İNŞ.DUMLUPINARSPOR EKİNÖZÜ CELA BLD.SPOR 5-2
15 BELEDİYE 16.12.2018 11:00 U17A ONİKİŞUBAT İDMANYURDUSPOR 1920 MARAŞSPOR 0-3
16 BELEDİYE 16.12.2018 13:00 U17B KURTULUŞ 1920 SPOR ELMALARSPOR 10-0
17 BELEDİYE 16.12.2018 15:00 U13B ATC ATLETİC MARAŞSPOR AKSUSPOR 1-1
18 DOĞUKENT 16.12.2018 12:00 U15 Playof ARSAN SÜMERSPOR MARAŞSPOR 0-7
19 DOĞUKENT 16.12.2018 14:30 U13B ARSAN SÜMERSPOR KAHRAMANMARAŞ GENÇLİKSPOR 1-8
20 ANDIRIN 16.12.2018 13:00 1.Küme A ANDIRIN YEŞİLDAĞSPOR KÜMBETSPOR 5-0
21 AFŞİN 16.12.2018 14:00 1.Küme B AFŞİN BLD.SPOR PAZARCIK BLD. AKSUSPOR 1-0
22 PAZARCIK 16.12.2018 13:00 1.Küme B PAZARCIK KARTALKAYASPOR MARAŞSPOR 0-2
23 TÜRKOĞLU 16.12.2018 14:00 1.Küme B TÜRKOĞLU BLD. SPOR ÇAĞLAYANCERİTSPOR 5-2

2-Hakem, gözlemci ve saha komiseri raporlarına istinaden ilk resmi müsabakada cezalı olanlar;

SR. Kulübü F. No Adı Soyadı Lisans No LİG Cezası Ceza Tarihi
1 EKBEROĞLU 2 ALPER GÖZÜKARA 1944174 17 İlk Resmi Müsabaka 17.12.2018
2 FERHUŞ KARACASU 11 OKTAY AYDEMİR 1915616 1.KÜME İlk Resmi Müsabaka 17.12.2018
3 ANADOLU GENÇLİK 10 AHMET AK 299281 1.KÜME İlk Resmi Müsabaka 17.12.2018
4 ULUDAZ 5 AHMET ÖZTÜRK 117476 1.KÜME İlk Resmi Müsabaka 17.12.2018
5 BÜYÜKSIR 87 MURATHAN BACAK 1913745 1.KÜME İlk Resmi Müsabaka 17.12.2018
6 EKİNÖZÜ CELA BLD 1 SEZER TRAŞ 1915856 1.KÜME İlk Resmi Müsabaka 17.12.2018
7 TÜRKOĞLU BLD 10 YAKUP KABAAGAC 1930104 1.KÜME İlk Resmi Müsabaka 17.12.2018

3-Hakem, gözlemci ve saha komiseri raporlarına istinaden Tedbirli olarak İl Disiplin Kuruluna sevkler;

SR. Kulübü F. No Adı Soyadı Lisans No LİG Cezası Tedbir Tarihi
1 AS VEFA 7 HASAN KUTAS 1920639 17 Disiplin 17.12.2018
2 TÜRKOĞLU BLD. 5 SALİH DEMİR 1943117 17 Disiplin 17.12.2018
3 1905 KAHRAMANSARAY 11 SEFA TELLİ 1923933 1.KÜME Disiplin 17.12.2018
4 PAZARCIK KARTALKAYA 10 AHMET DİKEÇOĞLU 1905495 1.KÜME Disiplin 17.12.2018
5 PAZARCIK KARTALKAYA 11 İSA ÇİÇEK 1908541 1.KÜME Disiplin 17.12.2018

4- 15.12.2018 tarihinde oynanması gereken 1920 Maraşspor-AS VEFA U13A Ligi müsabakasında AS VEFA Kulübü ilan edilen tarih ve saatte sahada hazır olmadığı esame listesini vermediği anlaşıldığından Futbol Müsabaka Talimatının 24/a hükmü gereği AS VEFA Kulübünün hükmen 3-0 mağlubiyetine ve 3 puanının tenziline, 1920 Maraşspor Kulübünün hükmen 3-0 galibiyetine, Ayrıca 2018/2019 Futbol Sezonu Amatör Futbol Liglerinde Uygulanacak Esaslar Kitapçığının 2.Bölüm 9.madde /sayfa 21 hükmü gereği AS VEFA Kulübünün Hakem ve personel ücreti olan 250.00 TL’yi Türkiye Futbol Federasyonu Türkiye Garanti Bankası A.Ş. 186-6296101 no’lu hesaba en geç 10 gün içinde yatırarak banka dekontu İl Temsilcisine ulaştırmasına; Hakem ve personel ücretinin yatırılıp banka dekontunun 10 gün içerisinde İl Temsilcisine ibraz etmemesi halinde ilgili Kulübün lisans işlemlerinin yapılmamasına;

5- Elbistan Belediyespor Kulübünün Komitemize vermiş oldukları dilekçelerinde Elbistan Belediyespor-Arsan Sümerspor U15 Playof müsabakasına gelmeyeceklerini beyan ettiklerinden müsabakanın programdan kaldırılmasına;

6- Arsan Sümerspor-AELspor U19B müsabakasının ileri bir tarihe ertelenmesine;

7- U13 Playoff Fikstürünün onaylanmak üzere Türkiye Futbol Federasyonuna gönderilmesine;

8- 2018/2019 Sezonu U14 Ligi Fikstür çekimi 24 Aralık 2018 tarihinde saat 16:00 da Mehmet Bağrıaçık Toplantı Salonunda yapılmasına;

9- 21-22-23 Aralık 2018 tarihlerinde oynanacak olan müsabakaların aşağıdaki şekilde oynatılmasına;

SR. STAD TARİH SAAT LİGİ 1.TAKIM 2.TAKIM
1 BELEDİYE 21.12.2018 19:00 U19A MARAŞSPOR EDELERSPOR
2 BATIPARK 22.12.2018 11:00 U15 Playof KURTULUŞ 1920 SPOR MARAŞSPOR
3 BATIPARK 22.12.2018 13:00 U17B BERTİZSPOR KURTULUŞ 1920 SPOR
4 BATIPARK 22.12.2018 15:00 Bayan ANADOLU GENÇLİKSPOR ŞANLIURFA GENÇLİKSPOR
5 MERKEZ 1 22.12.2018 11:00 U19B ANADOLU GENÇLİKSPOR TÜRKOĞLU BLD. SPOR
6 MERKEZ 1 22.12.2018 13:00 U19A GÖKSUN BLD.SPOR ERDAĞ İNŞ.DUMLUPINARSPOR
7 MERKEZ 1 22.12.2018 15:00 U17A TÜRKOĞLU BLD. SPOR MARAŞSPOR
8 BELEDİYE 22.12.2018 11:00 U19A FERHUŞ KARACASUSPOR 1920 MARAŞSPOR
9 BELEDİYE 22.12.2018 13:00 U19B KÜMBETSPOR PAZARCIK KARTALKAYASPOR
10 BELEDİYE 22.12.2018 15:00 U17A FERHUŞ KARACASUSPOR AS VEFA
11 DOĞUKENT 22.12.2018 10:00 U17A ULUDAZSPOR ONİKİŞUBAT İDMANYURDUSPOR
12 DOĞUKENT 22.12.2018 13:00 U17B K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR AFŞİN BLD.SPOR
13 DOĞUKENT 22.12.2018 16:00 U17B ELMALARSPOR MARAŞGÜCÜSPOR
14 BATIPARK 23.12.2018 11:00 1.Küme A KÜMBETSPOR ULUDAZSPOR
15 BATIPARK 23.12.2018 13:00 1.Küme B MARAŞSPOR TÜRKOĞLU BLD. SPOR
16 BATIPARK 23.12.2018 15:00 1.Küme A BÜYÜKSIRSPOR ERDAĞ İNŞ.DUMLUPINARSPOR
17 MERKEZ 1 23.12.2018 11:00 1.Küme A 1905 KAHRAMANSARAYSPOR K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR
18 MERKEZ 1 23.12.2018 13:00 1.Küme A K.M GENÇLERBİRLİĞİSPOR ANDIRIN YEŞİLDAĞSPOR
19 MERKEZ 1 23.12.2018 15:00 U13 Playof ULUDAZSPOR AYYILDIZ TEAMSPOR
20 BELEDİYE 23.12.2018 10:30 U13A AKSUSPOR ATC ATLETİC MARAŞSPOR
21 BELEDİYE 23.12.2018 12:00 BGL17 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. VAN BŞBSPOR
22 BELEDİYE 23.12.2018 14:00 BGL19 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. VAN BŞBSPOR
23 BELEDİYE 23.12.2018 16:00 1.Küme B FERHUŞ KARACASUSPOR ARSAN SÜMERSPOR
24 DOĞUKENT 23.12.2018 12:00 U17A 1920 MARAŞSPOR EKBEROĞLUSPOR
25 DOĞUKENT 23.12.2018 14:30 U13 Playof KURTULUŞ 1920 SPOR KAHRAMANMARAŞ GENÇLİKSPOR
26 EKİNÖZÜ 23.12.2018 14:00 1.Küme A EKİNÖZÜ CELA BLD.SPOR AS VEFA
27 PAZARCIK 23.12.2018 13:00 1.Küme B PAZARCIK BLD. AKSUSPOR PAZARCIK KARTALKAYASPOR
28 Ç.CERİT 23.12.2018 13:00 1.Küme B ÇAĞLAYANCERİTSPOR ANADOLU GENÇLİKSPOR

                Oybirliğiyle kabul edilmiştir.

Ali KAZANCI Adem KARAKÖSE Ahmet GÜLER İlker YİYEN
TFF İl Temsilcisi Kulüpler Temsilcisi Kulüpler Temsilcisi Kulüpler Temsilcisi
Başkan İl Temsilcisi Yrd. İl Temsilcisi Yrd. Sekreter
       
Abdurrahman AKBABA Savaş DOĞRUGÖRÜR Yusuf Bayram DEMİRCİ Erdal KOYUNCU
ASKF Temsilcisi TÜFAD Temsilcisi GHSİM Temsilcisi TFFHGD Temsilcisi
Üye Üye Üye Üye