JS Financial News - шаблон joomla Новости
Perşembe, 21 Mart 2019

 

TÜRKİYE FUTBOL FEDERASYONU

KAHRAMANMARAŞ FUTBOL İL TERTİP KOMİTESİ

Karar Tarihi: 10 Aralık 2018 Karar No: 24

Başkan: Ali KAZANCI

Üyeler: Adem KARAKÖSE, Ahmet GÜLER, İlker YİYEN, Abdurrahman AKBABA, Savaş DOĞRUGÖRÜR, Yusuf Bayram DEMİRCİ, Ali AYTEMİZ

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Kahramanmaraş Futbol İl Tertip Komitesi; Ali Kazancı Başkanlığında Olağan toplantısını bu kararda imzası bulunan üyelerin katılımı ile 10 Aralık 2018 günü saat 17:00’de Kahramanmaraş ASKF Mehmet BAĞRIAÇIK Toplantı Salonu’nda toplanarak aşağıdaki kararları almıştır.

1- 08-09 Aralık 2018 tarihlerinde oynanan müsabakaların Hakem, Gözlemci ve Saha Komiseri raporlarına göre aşağıdaki şekilde tesciline;

SR. STAD TARİH SAAT LİGİ 1.TAKIM 2.TAKIM SKR
1 BATIPARK 08.12.2018 11:00 U17A ARSAN SÜMERSPOR AS VEFA 3-2
2 BATIPARK 08.12.2018 13:00 U15 Playof MARAŞSPOR ELBİSTAN BLD.SPOR 7-0
3 BATIPARK 08.12.2018 15:00 U13B MARAŞSPOR ARSAN SÜMERSPOR 5-1
4 MERKEZ 1 08.12.2018 11:00 U17B ANADOLU GENÇLİKSPOR MARAŞGÜCÜSPOR 2-3
5 MERKEZ 1 08.12.2018 13:00 U17B ELMALARSPOR AFŞİN BLD.SPOR 0-7
6 BELEDİYE 08.12.2018 12:00 U17A 1920 MARAŞSPOR ULUDAZSPOR 3-0
7 BELEDİYE 08.12.2018 14:00 U13B KAHRAMANMARAŞ GENÇLİKSPOR ATC ATLETİC MARAŞSPOR 4-0
8 BELEDİYE 08.12.2018 15:30 U13A AS VEFA ULUDAZSPOR 1-4
9 DOĞUKENT 08.12.2018 12:30 U17B BERTİZSPOR K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR 0-5
10 DOĞUKENT 08.12.2018 15:30 U13A K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR 1920 MARAŞSPOR 1-5
11 BATIPARK 09.12.2018 11:00 1.Küme B ARSAN SÜMERSPOR ANADOLU GENÇLİKSPOR 1-5
12 BATIPARK 09.12.2018 13:00 1.Küme A KÜMBETSPOR BÜYÜKSIRSPOR 6-0
13 BATIPARK 09.12.2018 15:00 1.Küme A K.M GENÇLERBİRLİĞİSPOR AS VEFA 0-4
14 MERKEZ 1 09.12.2018 12:00 1.Küme A 1905 KAHRAMANSARAYSPOR ERDAĞ İNŞ.DUMLUPINARSPOR 0-0
15 MERKEZ 1 09.12.2018 14:00 U13B AKSUSPOR KURTULUŞ 1920 SPOR 2-6
16 MERKEZ 1 09.12.2018 15:30 U15 Playof KURTULUŞ 1920 SPOR ARSAN SÜMERSPOR 3-0
17 BELEDİYE 09.12.2018 14:00 U17A FERHUŞ KARACASUSPOR ONİKİŞUBAT İDMANYURDUSPOR 2-7
18 BELEDİYE 09.12.2018 16:00 1.Küme B FERHUŞ KARACASUSPOR TÜRKOĞLU BLD. SPOR 4-1
19 DOĞUKENT 09.12.2018 13:00 1.Küme B MARAŞSPOR AFŞİN BLD.SPOR 3-2
20 ANDIRIN 09.12.2018 13:00 1.Küme A ANDIRIN YEŞİLDAĞSPOR K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR 0-1
21 EKİNÖZÜ 09.12.2018 13:00 1.Küme A EKİNÖZÜ CELA BLD.SPOR ULUDAZSPOR 1-1
22 Ç.CERİT 09.12.2018 13:00 1.Küme B ÇAĞLAYANCERİTSPOR PAZARCIK KARTALKAYASPOR 5-1

2-Hakem, gözlemci ve saha komiseri raporlarına istinaden ilk resmi müsabakada cezalı olanlar;

SR. Kulübü F. No Lisans No Lig Adı Soyadı Cezası Ceza Tarihi
1 K.MARAŞ BŞB GENÇLİK 8 291443 1.KÜME SEFA ARSAN İlk Resmi Müsabaka 10.12.2018
2 AFŞİN BLD 9 1934660 1.KÜME ALİ ÖZER İlk Resmi Müsabaka 10.12.2018

3-Hakem, gözlemci ve saha komiseri raporlarına istinaden Tedbirli olarak İl Disiplin Kuruluna sevkler;

SR. Kulübü F. No Lisans No Lig Adı Soyadı Cezası Tedbir Tarihi
1 KÜMBET 11 1473274 1.KÜME FURKAN TAŞKÖMÜR Disiplin 10.12.2018
2 ARSAN SÜMER 10 1930340 17 METEHAN ÖZEL Disiplin 10.12.2018

4- 08.12.2018 tarihinde oynanması gereken 1920 Maraşspor-Uludazspor U17A Ligi müsabakasında sahaya 9 kişiden az bir kadro ile çıkan Uludazspor Kulübünün Futbol Müsabaka Talimatının 22/a hükmü gereği hükmen 3-0 mağlubiyetine, 1920 Maraşspor Kulübünün hükmen 3-0 galibiyetine;

5- Kulüplerimiz müsabaka esame listelerini müsabaka başlama saatinden en az 15 dakika önce Hakem odasında Hakem nezaretinde kontrol ederek imzalanmasına;

6-15-16 Aralık 2018 tarihlerinde oynanacak olan müsabakaların aşağıdaki şekilde oynatılmasına;

SR. STAD TARİH SAAT LİGİ 1.TAKIM 2.TAKIM
1 BATIPARK 15.12.2018 11:00 U17A MARAŞSPOR ARSAN SÜMERSPOR
2 BATIPARK 15.12.2018 13:00 U15 Playof ELBİSTAN BLD.SPOR KURTULUŞ 1920 SPOR
3 BATIPARK 15.12.2018 14:30 U13B KURTULUŞ 1920 SPOR MARAŞSPOR
4 MERKEZ 1 15.12.2018 12:00 U17B AFŞİN BLD.SPOR BERTİZSPOR
5 MERKEZ 1 15.12.2018 14:00 U13A 1920 MARAŞSPOR AS VEFA
6 MERKEZ 1 15.12.2018 15:30 U17A EKBEROĞLUSPOR FERHUŞ KARACASUSPOR
7 BELEDİYE 15.12.2018 12:00 BGL15 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. ŞANLIURFASPOR
8 BELEDİYE 15.12.2018 14:00 BGL16 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. ŞANLIURFASPOR
9 BELEDİYE 15.12.2018 16:00 U17A AS VEFA TÜRKOĞLU BLD. SPOR
10 DOĞUKENT 15.12.2018 12:00 U17B KÜMBETSPOR ANADOLU GENÇLİKSPOR
11 DOĞUKENT 15.12.2018 15:00 U13A ULUDAZSPOR AYYILDIZ TEAMSPOR
12 BATIPARK 16.12.2018 11:00 1.Küme B ANADOLU GENÇLİKSPOR FERHUŞ KARACASUSPOR
13 BATIPARK 16.12.2018 13:00 1.Küme A K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR K.M GENÇLERBİRLİĞİSPOR
14 BATIPARK 16.12.2018 15:00 1.Küme A ULUDAZSPOR BÜYÜKSIRSPOR
15 MERKEZ 1 16.12.2018 12:00 1.Küme A AS VEFA 1905 KAHRAMANSARAYSPOR
16 MERKEZ 1 16.12.2018 14:00 1.Küme A ERDAĞ İNŞ.DUMLUPINARSPOR EKİNÖZÜ CELA BLD.SPOR
17 BELEDİYE 16.12.2018 11:00 U17A ONİKİŞUBAT İDMANYURDUSPOR 1920 MARAŞSPOR
18 BELEDİYE 16.12.2018 13:00 U17B KURTULUŞ 1920 SPOR ELMALARSPOR
19 BELEDİYE 16.12.2018 15:00 U13B ATC ATLETİC MARAŞSPOR AKSUSPOR
20 DOĞUKENT 16.12.2018 12:00 U15 Playof ARSAN SÜMERSPOR MARAŞSPOR
21 DOĞUKENT 16.12.2018 14:30 U13B ARSAN SÜMERSPOR KAHRAMANMARAŞ GENÇLİKSPOR
22 ANDIRIN 16.12.2018 13:00 1.Küme A ANDIRIN YEŞİLDAĞSPOR KÜMBETSPOR
23 AFŞİN 16.12.2018 14:00 1.Küme B AFŞİN BLD.SPOR PAZARCIK BLD. AKSUSPOR
24 PAZARCIK 16.12.2018 13:00 1.Küme B PAZARCIK KARTALKAYASPOR MARAŞSPOR
25 TÜRKOĞLU 16.12.2018 14:00 1.Küme B TÜRKOĞLU BLD. SPOR ÇAĞLAYANCERİTSPOR
26 MAHÇİÇEK 16.12.2018 14:00 BAL 1920 MARAŞSPOR 11 NİSANSPOR

                Oybirliğiyle kabul edilmiştir.

Ali KAZANCI Adem KARAKÖSE Ahmet GÜLER İlker YİYEN
TFF İl Temsilcisi Kulüpler Temsilcisi Kulüpler Temsilcisi Kulüpler Temsilcisi
Başkan İl Temsilcisi Yrd. İl Temsilcisi Yrd. Sekreter
       
Abdurrahman AKBABA Savaş DOĞRUGÖRÜR Yusuf Bayram DEMİRCİ Erdal KOYUNCU
ASKF Temsilcisi TÜFAD Temsilcisi GHSİM Temsilcisi TFFHGD Temsilcisi
Üye Üye Üye Üye