JS Financial News - шаблон joomla Новости
Cuma, 14 Aralık 2018

 

TÜRKİYE FUTBOL FEDERASYONU

KAHRAMANMARAŞ FUTBOL İL TERTİP KOMİTESİ

Karar Tarihi: 03 Aralık 2018 Karar No: 21

Başkan: Ali KAZANCI

Üyeler: Adem KARAKÖSE, Ahmet GÜLER, İlker YİYEN, Abdurrahman AKBABA, Savaş DOĞRUGÖRÜR, Yusuf Bayram DEMİRCİ, Ali AYTEMİZ

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Kahramanmaraş Futbol İl Tertip Komitesi; Ali Kazancı Başkanlığında Olağan toplantısını bu kararda imzası bulunan üyelerin katılımı ile 03 Aralık 2018 günü saat 17:00’de Kahramanmaraş ASKF Mehmet BAĞRIAÇIK Toplantı Salonu’nda toplanarak aşağıdaki kararları almıştır.

1- 01-02 Aralık 2018 tarihlerinde oynanan müsabakaların Hakem, Gözlemci ve Saha Komiseri raporlarına göre aşağıdaki şekilde tesciline;

SR. STAD TARİH SAAT LİGİ 1.TAKIM 2.TAKIM SKR
1 BATIPARK 01.12.2018 11:00 U17B MARAŞGÜCÜSPOR KÜMBETSPOR 5-0
2 BATIPARK 01.12.2018 13:00 U17A AS VEFA MARAŞSPOR 1-4
3 BATIPARK 01.12.2018 15:00 U15A MARAŞSPOR MARAŞGÜCÜSPOR 4-1
4 MERKEZ 1 01.12.2018 11:00 U17A EKBEROĞLUSPOR ARSAN SÜMERSPOR 0-5
5 MERKEZ 1 01.12.2018 13:00 U15B ELBİSTAN BLD.SPOR EDELERSPOR 6-0
6 MERKEZ 1 01.12.2018 14:30 U13B ARSAN SÜMERSPOR ATC ATLETİC MARAŞSPOR 3-0
7 BELEDİYE 01.12.2018 12:00 U17A ULUDAZSPOR FERHUŞ KARACASUSPOR 2-0
8 BELEDİYE 01.12.2018 14:00 U13A ULUDAZSPOR K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR 5-1
9 BELEDİYE 01.12.2018 15:30 U15A K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR ŞEKEROBASPOR 4-1
10 DOĞUKENT 01.12.2018 10:30 U17B KURTULUŞ 1920 SPOR ANADOLU GENÇLİKSPOR 4-4
11 DOĞUKENT 01.12.2018 13:00 U15A KURTULUŞ 1920 SPOR BÜYÜKSIRSPOR 2-2
12 DOĞUKENT 01.12.2018 15:30 U17A ONİKİŞUBAT İDMANYURDUSPOR TÜRKOĞLU BLD. SPOR 1-3
13 BATIPARK 02.12.2018 11:00 1.Küme A KÜMBETSPOR K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR 2-3
14 BATIPARK 02.12.2018 13:00 1.Küme A BÜYÜKSIRSPOR EKİNÖZÜ CELA BLD.SPOR 0-2
15 BATIPARK 02.12.2018 15:00 1.Küme A AS VEFA ANDIRIN YEŞİLDAĞSPOR 0-1
16 MERKEZ 1 02.12.2018 11:00 1.Küme A ERDAĞ İNŞ.DUMLUPINARSPOR K.M GENÇLERBİRLİĞİSPOR 2-0
17 MERKEZ 1 02.12.2018 13:00 1.Küme A ULUDAZSPOR 1905 KAHRAMANSARAYSPOR 0-3
18 MERKEZ 1 02.12.2018 15:00 U13B KURTULUŞ 1920 SPOR KAHRAMANMARAŞ GENÇLİKSPOR 5-2
19 BELEDİYE 02.12.2018 12:00 U13A AS VEFA AYYILDIZ TEAMSPOR 0-7
20 BELEDİYE 02.12.2018 14:00 1.Küme B PAZARCIK KARTALKAYASPOR FERHUŞ KARACASUSPOR 1-2
21 DOĞUKENT 02.12.2018 12:00 U13B AKSUSPOR MARAŞSPOR 0-5
22 DOĞUKENT 02.12.2018 15:00 U17B K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR ELMALARSPOR 10-2
23 PAZARCIK 02.12.2018 13:00 1.Küme B PAZARCIK BLD. AKSUSPOR MARAŞSPOR 2-0
24 AFŞİN 02.12.2018 15:00 1.Küme B AFŞİN BLD.SPOR ÇAĞLAYANCERİTSPOR 3-4
25 TÜRKOĞLU 02.12.2018 13:00 1.Küme B TÜRKOĞLU BLD. SPOR ARSAN SÜMERSPOR 3-2

2-Hakem, gözlemci ve saha komiseri raporlarına istinaden ilk resmi müsabakada cezalı olanlar;

SR. Kulübü F. No Lisans No Lig Adı Soyadı Cezası Ceza Tarihi
1 ULUDAZ 11 1940367 1.KÜME KEYFİ KAAN TEKBIYIK İlk Resmi Müsabaka 03.12.2018
2 ÇAĞLAYANCERİT 8 1908743 1.KÜME ABDULLAH DEMİRÖZ İlk Resmi Müsabaka 03.12.2018
3 ÇAĞLAYANCERİT 2 1924939 1.KÜME GÖKHAN KEKİL İlk Resmi Müsabaka 03.12.2018
4 ARSAN SÜMER 4 1935104 1.KÜME FATİH KAMAN İlk Resmi Müsabaka 03.12.2018
5 ARSAN SÜMER 11 1901334 1.KÜME MEHMET TEKİŞ İlk Resmi Müsabaka 03.12.2018

3-Hakem, gözlemci ve saha komiseri raporlarına istinaden Tedbirli olarak İl Disiplin Kuruluna sevkler;

SR. Kulübü F. No Lisans No Lig Adı Soyadı Cezası Tedbir Tarihi
1 KM GENÇLERBİRLİĞİ 10 291273 1.KÜME MUSTAFA ERDOĞAN Disiplin 03.12.2018
2 MARAŞGÜCÜ 7 1929923 17 ERTUĞRULCAN KOCA Disiplin 03.12.2018

4- 17.11.2018 Tarihinde oynanan Büyüksırspor-Maraşgücüspor U15A müsabakasının Disiplin Kurulunun 09 Nolu Kararı gereği Büyüksırspor Kulübü lehine hükmen 3-0 tesciline;

5- 2018/2019 Futbol Sezonu U15 Ligi Playof Fikstürünün onaylanmak üzere Türkiye Futbol Federasyonuna gönderilmesine;

6- Antrenör sözleşmesini yapmayan Ekinözü Cela Bldspor-Bertizspor ve Aksuspor Kulüplerimizin 17.12.2018 tarihi mesai bitimine kadar antrenör sözleşmesini yapmalarına, anılan tarihe kadar Antrenör sözleşmesini yapmayan kulüplerin çıkacakları ilk müsabakada hükmen 3-0 mağlup sayılmasına;

7-08-09 Aralık 2018 tarihlerinde oynanacak olan müsabakaların aşağıdaki şekilde oynatılmasına;

SR. STAD TARİH SAAT LİGİ 1.TAKIM 2.TAKIM
1 BATIPARK 08.12.2018 11:00 U17A ARSAN SÜMERSPOR AS VEFA
2 BATIPARK 08.12.2018 13:00 U15 Playof MARAŞSPOR ELBİSTAN BLD.SPOR
3 BATIPARK 08.12.2018 15:00 U13B MARAŞSPOR ARSAN SÜMERSPOR
4 MERKEZ 1 08.12.2018 11:00 U17B ANADOLU GENÇLİKSPOR MARAŞGÜCÜSPOR
5 MERKEZ 1 08.12.2018 13:00 U17B ELMALARSPOR AFŞİN BLD.SPOR
6 MERKEZ 1 08.12.2018 15:00 U17A TÜRKOĞLU BLD. SPOR EKBEROĞLUSPOR
7 BELEDİYE 08.12.2018 12:00 U17A 1920 MARAŞSPOR ULUDAZSPOR
8 BELEDİYE 08.12.2018 14:00 U13B KAHRAMANMARAŞ GENÇLİKSPOR ATC ATLETİC MARAŞSPOR
9 BELEDİYE 08.12.2018 15:30 U13A AS VEFA ULUDAZSPOR
10 DOĞUKENT 08.12.2018 12:30 U17B BERTİZSPOR K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR
11 DOĞUKENT 08.12.2018 15:30 U13A K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR 1920 MARAŞSPOR
12 BATIPARK 09.12.2018 11:00 1.Küme B ARSAN SÜMERSPOR ANADOLU GENÇLİKSPOR
13 BATIPARK 09.12.2018 13:00 1.Küme A KÜMBETSPOR BÜYÜKSIRSPOR
14 BATIPARK 09.12.2018 15:00 1.Küme A K.M GENÇLERBİRLİĞİSPOR AS VEFA
15 MERKEZ 1 09.12.2018 12:00 1.Küme A 1905 KAHRAMANSARAYSPOR ERDAĞ İNŞ.DUMLUPINARSPOR
16 MERKEZ 1 09.12.2018 14:00 U13B AKSUSPOR KURTULUŞ 1920 SPOR
17 MERKEZ 1 09.12.2018 15:30 U15 Playof KURTULUŞ 1920 SPOR ARSAN SÜMERSPOR
18 BELEDİYE 09.12.2018 12:00 U17A FERHUŞ KARACASUSPOR ONİKİŞUBAT İDMANYURDUSPOR
19 BELEDİYE 09.12.2018 14:00 1.Küme B FERHUŞ KARACASUSPOR TÜRKOĞLU BLD. SPOR
20 DOĞUKENT 09.12.2018 13:00 1.Küme B MARAŞSPOR AFŞİN BLD.SPOR
21 ANDIRIN 09.12.2018 13:00 1.Küme A ANDIRIN YEŞİLDAĞSPOR K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR
22 EKİNÖZÜ 09.12.2018 13:00 1.Küme A EKİNÖZÜ CELA BLD.SPOR ULUDAZSPOR
23 Ç.CERİT 09.12.2018 13:00 1.Küme B ÇAĞLAYANCERİTSPOR PAZARCIK KARTALKAYASPOR
24 ELBİSTAN 09.12.2018 14:00 BAL ELBİSTAN BELEDİYESPOR ANKAS İSTİKLALSPOR

                Oybirliğiyle kabul edilmiştir.

Ali KAZANCI Adem KARAKÖSE Ahmet GÜLER İlker YİYEN
TFF İl Temsilcisi Kulüpler Temsilcisi Kulüpler Temsilcisi Kulüpler Temsilcisi
Başkan İl Temsilcisi Yrd. İl Temsilcisi Yrd. Sekreter
       
Abdurrahman AKBABA Savaş DOĞRUGÖRÜR Yusuf Bayram DEMİRCİ Erdal KOYUNCU
ASKF Temsilcisi TÜFAD Temsilcisi GHSİM Temsilcisi TFFHGD Temsilcisi
Üye Üye Üye Üye