JS Financial News - шаблон joomla Новости
Cuma, 14 Aralık 2018

 

TÜRKİYE FUTBOL FEDERASYONU

KAHRAMANMARAŞ FUTBOL İL TERTİP KOMİTESİ

Karar Tarihi: 26 Kasım 2018 Karar No: 20

Başkan: Ali KAZANCI

Üyeler: Adem KARAKÖSE, Ahmet GÜLER, İlker YİYEN, Abdurrahman AKBABA, Savaş DOĞRUGÖRÜR, Yusuf Bayram DEMİRCİ, Ali AYTEMİZ

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Kahramanmaraş Futbol İl Tertip Komitesi; Ali Kazancı Başkanlığında Olağan toplantısını bu kararda imzası bulunan üyelerin katılımı ile 26 Kasım 2018 günü saat 17:00’de Kahramanmaraş ASKF Mehmet BAĞRIAÇIK Toplantı Salonu’nda toplanarak aşağıdaki kararları almıştır.

1- 24-25 Kasım 2018 tarihlerinde oynanan müsabakaların Hakem, Gözlemci ve Saha Komiseri raporlarına göre aşağıdaki şekilde tesciline;

SR. STAD TARİH SAAT LİGİ 1.TAKIM 2.TAKIM SKR
1 BATIPARK 24.11.2018 10:00 U17A ONİKİŞUBAT İDMANYURDUSPOR ARSAN SÜMERSPOR 1-3
2 BATIPARK 24.11.2018 12:00 U15B ARSAN SÜMERSPOR ELBİSTAN BLD.SPOR 6-0
3 BATIPARK 24.11.2018 13:30 U17B KURTULUŞ 1920 SPOR KÜMBETSPOR 4-2
4 BATIPARK 24.11.2018 15:30 U13B ARSAN SÜMERSPOR KURTULUŞ 1920 SPOR 0-4
5 MERKEZ 1 24.11.2018 11:00 U17A ULUDAZSPOR TÜRKOĞLU BLD. SPOR 2-4
6 MERKEZ 1 24.11.2018 13:00 U17B AFŞİN BLD.SPOR ANADOLU GENÇLİKSPOR 6-1
7 MERKEZ 1 24.11.2018 15:00 U15A BÜYÜKSIRSPOR MARAŞSPOR 0-5
8 BELEDİYE 24.11.2018 16:00 U13A 1920 MARAŞSPOR AYYILDIZ TEAMSPOR 0-1
9 BELEDİYE 25.11.2018 17:30 U17B BERTİZSPOR ELMALARSPOR 4-2
10 DOĞUKENT 24.11.2018 10:30 U15B EDELERSPOR AS VEFA 2-6
11 DOĞUKENT 24.11.2018 12:50 U15A MARAŞGÜCÜSPOR K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR 2-5
12 DOĞUKENT 24.11.2018 15:00 U13A K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR AS VEFA 7-2
13 BATIPARK 25.11.2018 11:00 1.Küme A K.M GENÇLERBİRLİĞİSPOR ULUDAZSPOR 3-0
14 BATIPARK 25.11.2018 15:00 1.Küme B ANADOLU GENÇLİKSPOR TÜRKOĞLU BLD. SPOR 5-1
15 MERKEZ 1 25.11.2018 11:00 U17A EKBEROĞLUSPOR MARAŞSPOR 0-3
16 MERKEZ 1 25.11.2018 13:00 U13B ATC ATLETİC MARAŞSPOR MARAŞSPOR 0-7
17 MERKEZ 1 25.11.2018 14:30 U15A ŞEKEROBASPOR KURTULUŞ 1920 SPOR 0-3
18 BELEDİYE 25.11.2018 13:00 1.Küme B FERHUŞ KARACASUSPOR AFŞİN BLD.SPOR 3-2
19 BELEDİYE 25.11.2018 15:00 U13B KAHRAMANMARAŞ GENÇLİKSPOR AKSUSPOR 9-0
20 BELEDİYE 25.11.2018 17:00 1.Küme A 1905 KAHRAMANSARAYSPOR BÜYÜKSIRSPOR 3-1
21 DOĞUKENT 25.11.2018 12:00 1.Küme A K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR AS VEFA 3-1
22 ANDIRIN 25.11.2018 13:00 1.Küme A ANDIRIN YEŞİLDAĞSPOR ERDAĞ İNŞ.DUMLUPINARSPOR 4-0
23 EKİNÖZÜ 25.11.2018 13:00 1.Küme A EKİNÖZÜ CELA BLD.SPOR KÜMBETSPOR 0-4
24 PAZARCIK 25.11.2018 13:00 1.Küme B ARSAN SÜMERSPOR PAZARCIK KARTALKAYASPOR 1-1
25 Ç.CERİT 25.11.2018 13:00 1.Küme B ÇAĞLAYANCERİTSPOR PAZARCIK BLD. AKSUSPOR 3-0

2-Hakem, gözlemci ve saha komiseri raporlarına istinaden ilk resmi müsabakada cezalı olanlar;

SR. Kulübü F. No Lisans No Lig Adı Soyadı Cezası Ceza Tarihi
1 ARSAN SÜMER 6 1939172 13 ABDULBAKİ TUĞRUL İlk Resmi Müsabaka 26.11.2018
2 KADİR KEPEK 77 1903765 1.KÜME KADİR KEPEK İlk Resmi Müsabaka 26.11.2018
3 ARSAN SÜMER 1 143886 1.KÜME ÖMER ALTUK İlk Resmi Müsabaka 26.11.2018
4 PAZARCIK KARTALKAYA 8 1908843 1.KÜME ÖNDER ELİK İlk Resmi Müsabaka 26.11.2018

3-Hakem, gözlemci ve saha komiseri raporlarına istinaden Tedbirli olarak İl Disiplin Kuruluna sevkler;

SR. Kulübü F. No Lisans No Lig Adı Soyadı Cezası Tedbir Tarihi
1 TÜRKOĞLU BLD 6 297968 1.KÜME MÜCAHİT YAKAR Disiplin 26.11.2018
2 ANADOLU GENÇLİK 20 293686 1.KÜME A. DOĞAN GÜLDOĞAN Disiplin 26.11.2018
3 ANADOLU GENÇLİK ANT 19838 1.KÜME KERAMETTİN GÜLER Disiplin 26.11.2018
4 ANADOLU GENÇLİK 3 1921251 1.KÜME ÖMER FARUK ÇALI Disiplin 26.11.2018
5 TÜRKOĞLU BLD 11 1930104 1.KÜME YAKUP KABAAĞAÇ Disiplin 26.11.2018
6 TÜRKOĞLU BLD ANT   1.KÜME TEVFİK KAVAK Disiplin 26.11.2018

4- 2018/2019 Futbol Sezonu U19 1.Küme Fikstür ve Statüsünün onaylanmak üzere Türkiye Futbol Federasyonuna gönderilmesine;

5- 25.11.2018 tarihinde oynanması gereken Ekberoğluspor-Maraşspor U17A Ligi müsabakasında sahaya 9 kişiden az bir kadro ile çıkan Ekberoğluspor Kulübünün Futbol Müsabaka Talimatının 22/a hükmü gereği hükmen 3-0 mağlubiyetine, Maraşspor Kulübünün hükmen 3-0 galibiyetine;

6- 25.11.2018 tarihinde oynanması gereken Şekerobaspor-Kurtuluş 1920 Spor U15A Ligi müsabakasında sahaya 9 kişiden az bir kadro ile çıkan Şekerobaspor Kulübünün Futbol Müsabaka Talimatının 22/a hükmü gereği hükmen 3-0 mağlubiyetine, Kurtuluş 1920 Spor Kulübünün hükmen 3-0 galibiyetine;

7- 2018/2019 Sezonu U16 Ligi 02 Şubat 2018 tarihinde ve 2. Küme Büyükler 10 Şubat 2018 tarihinde başlatılması planlanmaktadır.

8-01-02 Aralık 2018 tarihlerinde oynanacak olan müsabakaların aşağıdaki şekilde oynatılmasına;

SR. STAD TARİH SAAT LİGİ 1.TAKIM 2.TAKIM
1 BATIPARK 01.12.2018 11:00 U17B MARAŞGÜCÜSPOR KÜMBETSPOR
2 BATIPARK 01.12.2018 13:00 U17A AS VEFA MARAŞSPOR
3 BATIPARK 01.12.2018 15:00 U15A MARAŞSPOR MARAŞGÜCÜSPOR
4 MERKEZ 1 01.12.2018 11:00 U17A EKBEROĞLUSPOR ARSAN SÜMERSPOR
5 MERKEZ 1 01.12.2018 13:00 U15B ELBİSTAN BLD.SPOR EDELERSPOR
6 MERKEZ 1 01.12.2018 14:30 U13B ARSAN SÜMERSPOR ATC ATLETİC MARAŞSPOR
7 BELEDİYE 01.12.2018 12:00 U17A ULUDAZSPOR FERHUŞ KARACASUSPOR
8 BELEDİYE 01.12.2018 14:00 U13A ULUDAZSPOR K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR
9 BELEDİYE 01.12.2018 15:30 U15A K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR ŞEKEROBASPOR
10 DOĞUKENT 01.12.2018 10:30 U17B KURTULUŞ 1920 SPOR ANADOLU GENÇLİKSPOR
11 DOĞUKENT 01.12.2018 13:00 U15A KURTULUŞ 1920 SPOR BÜYÜKSIRSPOR
12 DOĞUKENT 01.12.2018 15:30 U17A ONİKİŞUBAT İDMANYURDUSPOR TÜRKOĞLU BLD. SPOR
13 BATIPARK 02.12.2018 11:00 1.Küme A KÜMBETSPOR K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR
14 BATIPARK 02.12.2018 13:00 1.Küme A BÜYÜKSIRSPOR EKİNÖZÜ CELA BLD.SPOR
15 BATIPARK 02.12.2018 15:00 1.Küme A AS VEFA ANDIRIN YEŞİLDAĞSPOR
16 MERKEZ 1 02.12.2018 11:00 1.Küme A ERDAĞ İNŞ.DUMLUPINARSPOR K.M GENÇLERBİRLİĞİSPOR
17 MERKEZ 1 02.12.2018 13:00 1.Küme A ULUDAZSPOR 1905 KAHRAMANSARAYSPOR
18 MERKEZ 1 02.12.2018 15:00 U13B KURTULUŞ 1920 SPOR KAHRAMANMARAŞ GENÇLİKSPOR
19 BELEDİYE 02.12.2018 12:00 U13A AS VEFA AYYILDIZ TEAMSPOR
20 BELEDİYE 02.12.2018 14:00 1.Küme B PAZARCIK KARTALKAYASPOR FERHUŞ KARACASUSPOR
21 DOĞUKENT 02.12.2018 12:00 U13B AKSUSPOR MARAŞSPOR
22 DOĞUKENT 02.12.2018 15:00 U17B K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR ELMALARSPOR
23 PAZARCIK 02.12.2018 13:00 1.Küme B PAZARCIK BLD. AKSUSPOR MARAŞSPOR
24 AFŞİN 02.12.2018 15:00 1.Küme B AFŞİN BLD.SPOR ÇAĞLAYANCERİTSPOR
25 TÜRKOĞLU 02.12.2018 13:00 1.Küme B TÜRKOĞLU BLD. SPOR ARSAN SÜMERSPOR
26 MAHÇİÇEK 02.12.2018 14:00 BAL 1920 MARAŞSPOR PÜTÜRGE BELEDİYESPOR

                Oybirliğiyle kabul edilmiştir.

Ali KAZANCI Adem KARAKÖSE Ahmet GÜLER İlker YİYEN
TFF İl Temsilcisi Kulüpler Temsilcisi Kulüpler Temsilcisi Kulüpler Temsilcisi
Başkan İl Temsilcisi Yrd. İl Temsilcisi Yrd. Sekreter
       
Abdurrahman AKBABA Savaş DOĞRUGÖRÜR Yusuf Bayram DEMİRCİ Erdal KOYUNCU
ASKF Temsilcisi TÜFAD Temsilcisi GHSİM Temsilcisi TFFHGD Temsilcisi
Üye Üye Üye Üye