JS Financial News - шаблон joomla Новости
Cuma, 14 Aralık 2018

 

TÜRKİYE FUTBOL FEDERASYONU

KAHRAMANMARAŞ FUTBOL İL TERTİP KOMİTESİ

Karar Tarihi: 19 Kasım 2018 Karar No: 18

Başkan: Ali KAZANCI

Üyeler: Adem KARAKÖSE, Ahmet GÜLER, İlker YİYEN, Abdurrahman AKBABA, Savaş DOĞRUGÖRÜR, Yusuf Bayram DEMİRCİ, Ali AYTEMİZ

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Kahramanmaraş Futbol İl Tertip Komitesi; Ali Kazancı Başkanlığında Olağan toplantısını bu kararda imzası bulunan üyelerin katılımı ile 19 Kasım 2018 günü saat 17:00’de Kahramanmaraş ASKF Mehmet BAĞRIAÇIK Toplantı Salonu’nda toplanarak aşağıdaki kararları almıştır.

1- 17-18 Kasım 2018 tarihlerinde oynanan müsabakaların Hakem, Gözlemci ve Saha Komiseri raporlarına göre aşağıdaki şekilde tesciline;

SR. STAD TARİH SAAT LİGİ 1.TAKIM 2.TAKIM SKR
1 BATIPARK 17.11.2018 12:00 U15A BÜYÜKSIRSPOR MARAŞGÜCÜSPOR Disiplin
2 BATIPARK 17.11.2018 14:00 U15A MARAŞSPOR ŞEKEROBASPOR 6-2
3 BATIPARK 17.11.2018 15:30 U13B MARAŞSPOR KAHRAMANMARAŞ GENÇLİKSPOR 1-1
4 MERKEZ 1 17.11.2018 12:00 U17B KÜMBETSPOR AFŞİN BLD.SPOR 1-4
5 MERKEZ 1 17.11.2018 14:00 U17A TÜRKOĞLU BLD. SPOR 1920 MARAŞSPOR 1-4
6 MERKEZ 1 17.11.2018 15:40 U13A ULUDAZSPOR 1920 MARAŞSPOR 1-0
7 BELEDİYE 17.11.2018 12:00 U17A ARSAN SÜMERSPOR ULUDAZSPOR 3-0
8 BELEDİYE 17.11.2018 14:00 U15B ARSAN SÜMERSPOR EDELERSPOR 5-2
9 BELEDİYE 17.11.2018 15:30 U13B AKSUSPOR ARSAN SÜMERSPOR 0-3
10 DOĞUKENT 17.11.2018 10:30 U17B ANADOLU GENÇLİKSPOR K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR 1-2
11 DOĞUKENT 17.11.2018 13:00 U15A K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR KURTULUŞ 1920 SPOR 1-6
12 DOĞUKENT 17.11.2018 15:00 U13B KURTULUŞ 1920 SPOR ATC ATLETİC MARAŞSPOR 2-0
13 BATIPARK 18.11.2018 11:00 1.Küme A KÜMBETSPOR AS VEFA 0-1
14 BATIPARK 18.11.2018 13:00 1.Küme A BÜYÜKSIRSPOR K.M GENÇLERBİRLİĞİSPOR 3-4
15 BATIPARK 18.11.2018 15:00 1.Küme B PAZARCIK KARTALKAYASPOR ANADOLU GENÇLİKSPOR 2-6
16 MERKEZ 1 18.11.2018 11:00 U17B MARAŞGÜCÜSPOR KURTULUŞ 1920 SPOR 1-1
17 MERKEZ 1 18.11.2018 13:00 1.Küme A ULUDAZSPOR ANDIRIN YEŞİLDAĞSPOR 0-6
18 MERKEZ 1 18.11.2018 15:00 1.Küme A ERDAĞ İNŞ.DUMLUPINARSPOR K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR 2-2
19 BELEDİYE 18.11.2018 15:00 U13A AYYILDIZ TEAMSPOR K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR 5-1
20 BELEDİYE 18.11.2018 16:30 U17A AS VEFA EKBEROĞLUSPOR 4-0
21 DOĞUKENT 18.11.2018 12:00 U17A MARAŞSPOR ONİKİŞUBAT İDMANYURDUSPOR 4-3
22 DOĞUKENT 18.11.2018 14:30 1.Küme B MARAŞSPOR ÇAĞLAYANCERİTSPOR 3-1
23 EKİNÖZÜ 18.11.2018 13:00 1.Küme A EKİNÖZÜ CELA BLD.SPOR 1905 KAHRAMANSARAYSPOR 2-0
24 PAZARCIK 18.11.2018 13:00 1.Küme B PAZARCIK BLD. AKSUSPOR FERHUŞ KARACASUSPOR 3-2
25 AFŞİN 18.11.2018 13:00 1.Küme B AFŞİN BLD.SPOR ARSAN SÜMERSPOR 1-0

2-Hakem, gözlemci ve saha komiseri raporlarına istinaden ilk resmi müsabakada cezalı olanlar;

SR. Kulübü F. No Lisans No Lig Adı Soyadı Cezası Ceza Tarihi
1 ÇAĞLAYANCERİT 11 295230 1.KÜME CEBRAİL ÇETİNKAYA İlk Resmi Müsabaka 19.11.2018
2 ULUDAZ 14 1929242 1.KÜME RAMAZAN ÖZGAN İlk Resmi Müsabaka 19.11.2018

3-Hakem, gözlemci ve saha komiseri raporlarına istinaden Tedbirli olarak İl Disiplin Kuruluna sevkler;

SR. Kulübü F. No Lisans No Lig Adı Soyadı Cezası Tedbir Tarihi
1 MARAŞGÜCÜ 5 1933220 15 MUHAMMET FATİH ODUNKIRAN Disiplin 19.11.2018
2 TÜRKOĞLU BELEDİYE 6 1927553 17 KENAN TÜRK Disiplin 19.11.2018
3 TÜRKOĞLU BELEDİYE 7 195255 17 CEMİL AVCU Disiplin 19.11.2018
4 1920 MARAŞ 7 1925726 17 FİKRET BULUT Disiplin 19.11.2018
5 ULUDAZ ANT. 24997 1.KÜME MEHMET KAVAK Disiplin 19.11.2018

4- 17.11.2018 tarihinde oynanan ve müsabakanın 60. Dakikasında Maraşgücüspor Kulübü 5 sırt numaralı futbolcusu tarafından müsabaka hakemine fiili saldırı nedeniyle müsabaka hakemi tarafından tatil edilen Büyüksırspor-Maraşgücüspor U15A müsabakasının Disiplin Kuruluna sevkine;

5- 2018/2019 Futbol Sezonu U14 Ligi 12 Ocak 2019 tarihinde başlatılması planlanmaktadır.

6-24-25 Kasım 2018 tarihlerinde oynanacak olan müsabakaların aşağıdaki şekilde oynatılmasına;

SR. STAD TARİH SAAT LİGİ 1.TAKIM 2.TAKIM
1 BATIPARK 24.11.2018 10:00 U17A ONİKİŞUBAT İDMANYURDUSPOR ARSAN SÜMERSPOR
2 BATIPARK 24.11.2018 12:00 U15B ARSAN SÜMERSPOR ELBİSTAN BLD.SPOR
3 BATIPARK 24.11.2018 13:30 U17B KURTULUŞ 1920 SPOR KÜMBETSPOR
4 BATIPARK 24.11.2018 15:30 U13B ARSAN SÜMERSPOR KURTULUŞ 1920 SPOR
5 MERKEZ 1 24.11.2018 11:00 U17A ULUDAZSPOR TÜRKOĞLU BLD. SPOR
6 MERKEZ 1 24.11.2018 13:00 U17B AFŞİN BLD.SPOR ANADOLU GENÇLİKSPOR
7 MERKEZ 1 24.11.2018 15:00 U15A BÜYÜKSIRSPOR MARAŞSPOR
8 BELEDİYE 24.11.2018 10:00 U17A 1920 MARAŞSPOR FERHUŞ KARACASUSPOR
9 BELEDİYE 24.11.2018 12:00 BGL15 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. BATMAN PETROLSPOR A.Ş.
10 BELEDİYE 24.11.2018 14:00 BGL16 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. BATMAN PETROLSPOR A.Ş.
11 BELEDİYE 24.11.2018 16:00 U13A 1920 MARAŞSPOR AYYILDIZ TEAMSPOR
12 DOĞUKENT 24.11.2018 10:30 U15B EDELERSPOR AS VEFA
13 DOĞUKENT 24.11.2018 12:50 U15A MARAŞGÜCÜSPOR K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR
14 DOĞUKENT 24.11.2018 15:00 U13A K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR AS VEFA
15 BATIPARK 25.11.2018 11:00 1.Küme A K.M GENÇLERBİRLİĞİSPOR ULUDAZSPOR
16 BATIPARK 25.11.2018 13:00 Bayan ANADOLU GENÇLİKSPOR G.ANTEP KARATAŞSPOR
17 BATIPARK 25.11.2018 15:00 1.Küme B ANADOLU GENÇLİKSPOR TÜRKOĞLU BLD. SPOR
18 MERKEZ 1 25.11.2018 11:00 U17A EKBEROĞLUSPOR MARAŞSPOR
19 MERKEZ 1 25.11.2018 13:00 U13B ATC ATLETİC MARAŞSPOR MARAŞSPOR
20 MERKEZ 1 25.11.2018 14:30 U15A ŞEKEROBASPOR KURTULUŞ 1920 SPOR
21 BELEDİYE 25.11.2018 13:00 1.Küme B FERHUŞ KARACASUSPOR AFŞİN BLD.SPOR
22 BELEDİYE 25.11.2018 15:00 U13B KAHRAMANMARAŞ GENÇLİKSPOR AKSUSPOR
23 BELEDİYE 25.11.2018 17:00 1.Küme A 1905 KAHRAMANSARAYSPOR BÜYÜKSIRSPOR
24 DOĞUKENT 25.11.2018 12:00 1.Küme A K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR AS VEFA
25 DOĞUKENT 25.11.2018 15:00 U17B BERTİZSPOR ELMALARSPOR
26 ANDIRIN 25.11.2018 13:00 1.Küme A ANDIRIN YEŞİLDAĞSPOR ERDAĞ İNŞ.DUMLUPINARSPOR
27 EKİNÖZÜ 25.11.2018 13:00 1.Küme A EKİNÖZÜ CELA BLD.SPOR KÜMBETSPOR
28 PAZARCIK 25.11.2018 13:00 1.Küme B ARSAN SÜMERSPOR PAZARCIK KARTALKAYASPOR
29 Ç.CERİT 25.11.2018 13:00 1.Küme B ÇAĞLAYANCERİTSPOR PAZARCIK BLD. AKSUSPOR
30 ELBİSTAN 25.11.2018 14:00 BAL ELBİSTAN BELEDİYESPOR KİLİS BELEDİYESPOR

                Oybirliğiyle kabul edilmiştir.

Ali KAZANCI Adem KARAKÖSE Ahmet GÜLER İlker YİYEN
TFF İl Temsilcisi Kulüpler Temsilcisi Kulüpler Temsilcisi Kulüpler Temsilcisi
Başkan İl Temsilcisi Yrd. İl Temsilcisi Yrd. Sekreter
       
Abdurrahman AKBABA Savaş DOĞRUGÖRÜR Yusuf Bayram DEMİRCİ Ali AYTEMİZ
ASKF Temsilcisi TÜFAD Temsilcisi GHSİM Temsilcisi TFFHGD Temsilcisi
Üye Üye Üye Üye