JS Financial News - шаблон joomla Новости
Cuma, 14 Aralık 2018

 

TÜRKİYE FUTBOL FEDERASYONU

KAHRAMANMARAŞ FUTBOL İL TERTİP KOMİTESİ

Karar Tarihi: 12 Kasım 2018 Karar No: 17

Başkan: Ali KAZANCI

Üyeler: Adem KARAKÖSE, Ahmet GÜLER, İlker YİYEN, Abdurrahman AKBABA, Savaş DOĞRUGÖRÜR, Yusuf Bayram DEMİRCİ, Ali AYTEMİZ

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Kahramanmaraş Futbol İl Tertip Komitesi; Ali Kazancı Başkanlığında Olağan toplantısını bu kararda imzası bulunan üyelerin katılımı ile 12 Kasım 2018 günü saat 17:00’de Kahramanmaraş ASKF Mehmet BAĞRIAÇIK Toplantı Salonu’nda toplanarak aşağıdaki kararları almıştır.

1- 10-11 Kasım 2018 tarihlerinde oynanan müsabakaların Hakem, Gözlemci ve Saha Komiseri raporlarına göre aşağıdaki şekilde tesciline;

SR. STAD TARİH SAAT LİGİ 1.TAKIM 2.TAKIM SKR
1 BATIPARK 10.11.2018 12:00 U17B AFŞİN BLD.SPOR MARAŞGÜCÜSPOR 2-1
2 BATIPARK 10.11.2018 14:00 U15A ŞEKEROBASPOR BÜYÜKSIRSPOR 3-4
3 BATIPARK 10.11.2018 15:30 U13B KAHRAMANMARAŞ GENÇLİKSPOR ARSAN SÜMERSPOR 5-1
4 MERKEZ 1 10.11.2018 11:00 U17A 1920 MARAŞSPOR ARSAN SÜMERSPOR 2-0
5 MERKEZ 1 10.11.2018 13:00 U15B AS VEFA ELBİSTAN BLD.SPOR 0-4
6 MERKEZ 1 10.11.2018 14:30 U13A AS VEFA 1920 MARAŞSPOR 1-1
7 BELEDİYE 10.11.2018 12:00 U17B K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR KÜMBETSPOR 6-1
8 BELEDİYE 10.11.2018 14:00 U17A FERHUŞ KARACASUSPOR TÜRKOĞLU BLD. SPOR 0-5
9 DOĞUKENT 10.11.2018 10:30 U17A ULUDAZSPOR MARAŞSPOR 0-6
10 DOĞUKENT 10.11.2018 13:00 U13B MARAŞSPOR KURTULUŞ 1920 SPOR 3-4
11 DOĞUKENT 10.11.2018 15:30 U17B BERTİZSPOR ANADOLU GENÇLİKSPOR 2-12
12 BATIPARK 11.11.2018 11:00 1.Küme A K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR ULUDAZSPOR 7-0
13 BATIPARK 11.11.2018 13:00 1.Küme B ANADOLU GENÇLİKSPOR AFŞİN BLD.SPOR 5-1
14 BATIPARK 11.11.2018 15:00 1.Küme B ARSAN SÜMERSPOR PAZARCIK BLD. AKSUSPOR 0-5
15 MERKEZ 1 11.11.2018 11:00 U17A ONİKİŞUBAT İDMANYURDUSPOR AS VEFA 1-5
16 MERKEZ 1 11.11.2018 13:00 1.Küme A K.M GENÇLERBİRLİĞİSPOR EKİNÖZÜ CELA BLD.SPOR 2-2
17 MERKEZ 1 11.11.2018 15:00 1.Küme A AS VEFA ERDAĞ İNŞ.DUMLUPINARSPOR 1-1
18 BELEDİYE 11.11.2018 12:00 1.Küme B FERHUŞ KARACASUSPOR MARAŞSPOR 0-0
19 BELEDİYE 11.11.2018 14:00 U15A KURTULUŞ 1920 SPOR MARAŞGÜCÜSPOR 1-1
20 BELEDİYE 11.11.2018 15:30 U15A K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR MARAŞSPOR 0-1
21 DOĞUKENT 11.11.2018 13:00 1.Küme A 1905 KAHRAMANSARAYSPOR KÜMBETSPOR 2-2
22 DOĞUKENT 11.11.2018 15:30 U13A AYYILDIZ TEAMSPOR ULUDAZSPOR 4-3
23 ANDIRIN 11.11.2018 13:00 1.Küme A ANDIRIN YEŞİLDAĞSPOR BÜYÜKSIRSPOR 6-0
24 TÜRKOĞLU 11.11.2018 14:00 1.Küme B TÜRKOĞLU BLD. SPOR PAZARCIK KARTALKAYASPOR 1-0

2-Hakem, gözlemci ve saha komiseri raporlarına istinaden ilk resmi müsabakada cezalı olanlar;

SR. Kulübü F. No Lisans No Lig Adı Soyadı Cezası Ceza Tarihi
1 1905 KAHRAMANSARAY 20 1911320 1.KÜME MUSTAFA KIZIL İlk Resmi Müsabaka 12.11.2018
2 EKİNÖZÜ BELEDİYE 9 288669 1.KÜME MAHMUT AYDIN İlk Resmi Müsabaka 12.11.2018
3 ERDAĞ İNŞ. DUMLUPINAR 10 1404241 1.KÜME TUNCAY YARDIM İlk Resmi Müsabaka 12.11.2018

3-Hakem, gözlemci ve saha komiseri raporlarına istinaden Tedbirli olarak İl Disiplin Kuruluna sevkler;

SR. Kulübü F. No Lisans No Lig Adı Soyadı Cezası Tedbir Tarihi
1 BERTİZ 2 1948125 17 ALİ KÖK Disiplin 12.11.2018
2 ERDAĞ İNŞ. DUMLUPINAR YÖN. 40494 1.KÜME İBRAHİM UYDURAN Disiplin 12.11.2018

4-17-18 Kasım 2018 tarihlerinde oynanacak olan müsabakaların aşağıdaki şekilde oynatılmasına;

SR. STAD TARİH SAAT LİGİ 1.TAKIM 2.TAKIM
1 BATIPARK 17.11.2018 12:00 U15A BÜYÜKSIRSPOR MARAŞGÜCÜSPOR
2 BATIPARK 17.11.2018 14:00 U15A MARAŞSPOR ŞEKEROBASPOR
3 BATIPARK 17.11.2018 15:30 U13B MARAŞSPOR KAHRAMANMARAŞ GENÇLİKSPOR
4 MERKEZ 1 17.11.2018 12:00 U17B KÜMBETSPOR AFŞİN BLD.SPOR
5 MERKEZ 1 17.11.2018 14:00 U17A TÜRKOĞLU BLD. SPOR 1920 MARAŞSPOR
6 MERKEZ 1 17.11.2018 15:40 U13A ULUDAZSPOR 1920 MARAŞSPOR
7 BELEDİYE 17.11.2018 12:00 U17A ARSAN SÜMERSPOR ULUDAZSPOR
8 BELEDİYE 17.11.2018 14:00 U15B ARSAN SÜMERSPOR EDELERSPOR
9 BELEDİYE 17.11.2018 15:30 U13B AKSUSPOR ARSAN SÜMERSPOR
10 DOĞUKENT 17.11.2018 10:30 U17B ANADOLU GENÇLİKSPOR K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR
11 DOĞUKENT 17.11.2018 13:00 U15A K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR KURTULUŞ 1920 SPOR
12 DOĞUKENT 17.11.2018 15:00 U13B KURTULUŞ 1920 SPOR ATC ATLETİC MARAŞSPOR
13 BATIPARK 18.11.2018 11:00 1.Küme A KÜMBETSPOR AS VEFA
14 BATIPARK 18.11.2018 13:00 1.Küme A BÜYÜKSIRSPOR K.M GENÇLERBİRLİĞİSPOR
15 BATIPARK 18.11.2018 15:00 1.Küme B PAZARCIK KARTALKAYASPOR ANADOLU GENÇLİKSPOR
16 MERKEZ 1 18.11.2018 11:00 U17B MARAŞGÜCÜSPOR KURTULUŞ 1920 SPOR
17 MERKEZ 1 18.11.2018 13:00 1.Küme A ULUDAZSPOR ANDIRIN YEŞİLDAĞSPOR
18 MERKEZ 1 18.11.2018 15:00 1.Küme A ERDAĞ İNŞ.DUMLUPINARSPOR K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR
19 BELEDİYE 18.11.2018 11:00 BGL17 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. AMED SPORTİF FAALİYETLER
20 BELEDİYE 18.11.2018 13:00 BGL19 KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. AMED SPORTİF FAALİYETLER
21 BELEDİYE 18.11.2018 15:00 U13A AYYILDIZ TEAMSPOR K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR
22 BELEDİYE 18.11.2018 16:30 U17A AS VEFA EKBEROĞLUSPOR
23 DOĞUKENT 18.11.2018 12:00 U17A MARAŞSPOR ONİKİŞUBAT İDMANYURDUSPOR
24 DOĞUKENT 18.11.2018 14:30 1.Küme B MARAŞSPOR ÇAĞLAYANCERİTSPOR
25 EKİNÖZÜ 18.11.2018 13:00 1.Küme A EKİNÖZÜ CELA BLD.SPOR 1905 KAHRAMANSARAYSPOR
26 PAZARCIK 18.11.2018 13:00 1.Küme B PAZARCIK BLD. AKSUSPOR FERHUŞ KARACASUSPOR
27 AFŞİN 18.11.2018 13:00 1.Küme B AFŞİN BLD.SPOR ARSAN SÜMERSPOR
28 MAHÇİÇEK 18.11.2018 14:00 BAL 1920 MARAŞSPOR KAHTA DİRİLİŞSPOR

                Oybirliğiyle kabul edilmiştir.

Ali KAZANCI Adem KARAKÖSE Ahmet GÜLER İlker YİYEN
TFF İl Temsilcisi Kulüpler Temsilcisi Kulüpler Temsilcisi Kulüpler Temsilcisi
Başkan İl Temsilcisi Yrd. İl Temsilcisi Yrd. Sekreter
       
Abdurrahman AKBABA Savaş DOĞRUGÖRÜR Yusuf Bayram DEMİRCİ Ali AYTEMİZ
ASKF Temsilcisi TÜFAD Temsilcisi GHSİM Temsilcisi TFFHGD Temsilcisi
Üye Üye Üye Üye