JS Financial News - шаблон joomla Новости
Cuma, 14 Aralık 2018

 

TÜRKİYE FUTBOL FEDERASYONU

KAHRAMANMARAŞ FUTBOL İL TERTİP KOMİTESİ

Karar Tarihi: 05 Kasım 2018 Karar No: 15

Başkan: Ali KAZANCI

Üyeler: Adem KARAKÖSE, Ahmet GÜLER, İlker YİYEN, Abdurrahman AKBABA, Savaş DOĞRUGÖRÜR, Yusuf Bayram DEMİRCİ, Ali AYTEMİZ

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Kahramanmaraş Futbol İl Tertip Komitesi; Ali Kazancı Başkanlığında Olağan toplantısını bu kararda imzası bulunan üyelerin katılımı ile 05 Kasım 2018 günü saat 17:00’de Kahramanmaraş ASKF Mehmet BAĞRIAÇIK Toplantı Salonu’nda toplanarak aşağıdaki kararları almıştır.

1- 31 Ekim-03-04 Kasım 2018 tarihlerinde oynanan müsabakaların Hakem, Gözlemci ve Saha Komiseri raporlarına göre aşağıdaki şekilde tesciline;

SR. STAD TARİH SAAT LİGİ 1.TAKIM 2.TAKIM SKR
1 MERKEZ 1 31.10.2018 17:30 U13B MARAŞSPOR AKSUSPOR 4-0
2 BATIPARK 03.11.2018 11:00 U17A ARSAN SÜMERSPOR FERHUŞ KARACASUSPOR 10-1
3 BATIPARK 03.11.2018 13:00 U15B ARSAN SÜMERSPOR AS VEFA 6-0
4 BATIPARK 03.11.2018 14:30 U13B ARSAN SÜMERSPOR MARAŞSPOR 2-4
5 BATIPARK 03.11.2018 16:00 U17B KÜMBETSPOR BERTİZSPOR 2-0
6 MERKEZ 1 03.11.2018 11:00 U17B ANADOLU GENÇLİKSPOR ELMALARSPOR 12-1
7 MERKEZ 1 03.11.2018 13:00 U17B KURTULUŞ 1920 SPOR AFŞİN BLD.SPOR 1-5
8 MERKEZ 1 03.11.2018 15:00 U15A MARAŞGÜCÜSPOR ŞEKEROBASPOR 7-0
9 MERKEZ 1 03.11.2018 16:30 U13B KURTULUŞ 1920 SPOR AKSUSPOR 7-1
10 BELEDİYE 03.11.2018 10:00 U17A AS VEFA ULUDAZSPOR 3-1
11 BELEDİYE 03.11.2018 16:00 U13B ATC ATLETİC MARAŞSPOR KAHRAMANMARAŞ GENÇLİKSPOR 0-4
12 DOĞUKENT 03.11.2018 11:00 U17A MARAŞSPOR 1920 MARAŞSPOR 1-3
13 DOĞUKENT 03.11.2018 13:30 U13A 1920 MARAŞSPOR K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR 5-1
14 DOĞUKENT 03.11.2018 16:00 U15A BÜYÜKSIRSPOR K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR 0-1
15 BATIPARK 04.11.2018 11:00 1.Küme A ULUDAZSPOR AS VEFA 1-4
16 BATIPARK 04.11.2018 13:00 1.Küme A KÜMBETSPOR ERDAĞ İNŞ.DUMLUPINARSPOR 0-0
17 BATIPARK 04.11.2018 15:00 1.Küme B MARAŞSPOR ARSAN SÜMERSPOR 3-0
18 MERKEZ 1 04.11.2018 11:00 U15A MARAŞSPOR KURTULUŞ 1920 SPOR 2-2
19 MERKEZ 1 04.11.2018 13:00 1.Küme A BÜYÜKSIRSPOR K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR 1-3
20 MERKEZ 1 04.11.2018 15:00 U17A EKBEROĞLUSPOR ONİKİŞUBAT İDMANYURDUSPOR 0-4
21 BELEDİYE 04.11.2018 12:00 U17B MARAŞGÜCÜSPOR K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR 2-2
22 BELEDİYE 04.11.2018 14:00 U13A ALTINOVASPOR AYYILDIZ TEAMSPOR 0-11
23 BELEDİYE 04.11.2018 15:30 U13A ULUDAZSPOR AS VEFA 3-0H
24 DOĞUKENT 04.11.2018 17:00 1.Küme A 1905 KAHRAMANSARAYSPOR K.M GENÇLERBİRLİĞİSPOR 5-1
25 PAZARCIK 04.11.2018 12:00 1.Küme B PAZARCIK BLD. AKSUSPOR ANADOLU GENÇLİKSPOR 0-1
26 AFŞİN 04.11.2018 13:00 1.Küme B AFŞİN BLD.SPOR TÜRKOĞLU BLD. SPOR 2-2
27 Ç.CERİT 04.11.2018 15:00 1.Küme B ÇAĞLAYANCERİTSPOR FERHUŞ KARACASUSPOR 1-5

2-Hakem, gözlemci ve saha komiseri raporlarına istinaden ilk resmi müsabakada cezalı olanlar;

SR. Kulübü F. No Lisans No Lig Adı Soyadı Cezası Ceza Tarihi
1 FERHUŞ KARACASU 5 1945286 17 RAMAZAN GÖKSU İlk Resmi Müsabaka 05.11.2018
2 TÜRKOĞLU BLD 2 1919043 1.KÜME HİDAYET ELMA İlk Resmi Müsabaka 05.11.2018
3 K.MARAŞ BŞB GENÇLİK 3 1922239 1.KÜME İBRAHİM EKİZ İlk Resmi Müsabaka 05.11.2018

3-Hakem, gözlemci ve saha komiseri raporlarına istinaden Tedbirli olarak İl Disiplin Kuruluna sevkler;

SR. Kulübü F. No Lisans No Lig Adı Soyadı Cezası Tedbir Tarihi
1 PAZARCIK BLD AKSU 11 1928959 1.KÜME MEHMET AĞYAR Disiplin 05.11.2018
2 K.MARAŞ BŞB GENÇLİK 6 1943067 15 ALİCAN TAŞ Disiplin 05.11.2018
3 K.MARAŞ BŞB GENÇLİK 18 1943136 17 ENES AVŞAR Disiplin 05.11.2018

4- 04.11.2018 Tarihinde Pazarcık İlçe Stadında oynanan Pazarcık Belediyesi Aksuspor-Anadolu Gençlikspor 1.KümeB müsabakasında, müsabaka Gözlemcisinin ek raporuna istinaden Pazarcık Belediyesi Aksuspor Kulübü sporcusu Mehmet AĞYAR’ın Tedbirli olarak Disiplin Kuruluna sevkine;

5- 04.11.2018 tarihinde oynanması gereken Uludazspor-AS VEFA U13A Ligi müsabakasında 9 kişiden az bir kadro ile sahaya çıkan AS VEFA Kulübünün Futbol Müsabaka Talimatının 22/a hükmü gereği hükmen 3-0 mağlubiyetine, Uludazspor Kulübünün hükmen 3-0 galibiyetine;

6- 27.10.2018 Tarihinde oynanan Uludazspor-Ekberoğluspor U17A müsabakasının İl Disiplin Kurulunun 04 Nolu Kararı gereği Uludazspor Kulübü lehine hükmen 3-0 tesciline;

7- 2018-2019 Futbol Sezonu U19 1.Küme fisktür çekimi 26.11.2018 tarihinde saat 16:00’da Mehmet Bağrıaçık Toplantı Salonunda yapılmasına; Ayrıca U19 1.Küme müsabakaları 15 Aralık 2018 tarihinde başlatılması planlanmaktadır.

8-10-11 Kasım 2018 tarihlerinde oynanacak olan müsabakaların aşağıdaki şekilde oynatılmasına;

SR. STAD TARİH SAAT LİGİ 1.TAKIM 2.TAKIM
1 BATIPARK 10.11.2018 12:00 U17B AFŞİN BLD.SPOR MARAŞGÜCÜSPOR
2 BATIPARK 10.11.2018 14:00 U15A ŞEKEROBASPOR BÜYÜKSIRSPOR
3 BATIPARK 10.11.2018 15:30 U13B KAHRAMANMARAŞ GENÇLİKSPOR ARSAN SÜMERSPOR
4 MERKEZ 1 10.11.2018 11:00 U17A 1920 MARAŞSPOR ARSAN SÜMERSPOR
5 MERKEZ 1 10.11.2018 13:00 U15B AS VEFA ELBİSTAN BLD.SPOR
6 MERKEZ 1 10.11.2018 14:30 U13A AS VEFA 1920 MARAŞSPOR
7 BELEDİYE 10.11.2018 12:00 U17B K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR KÜMBETSPOR
8 BELEDİYE 10.11.2018 14:00 U17A FERHUŞ KARACASUSPOR TÜRKOĞLU BLD. SPOR
9 BELEDİYE 10.11.2018 16:00 U13A K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR ALTINOVASPOR
10 DOĞUKENT 10.11.2018 10:30 U17A ULUDAZSPOR MARAŞSPOR
11 DOĞUKENT 10.11.2018 13:00 U13B MARAŞSPOR KURTULUŞ 1920 SPOR
12 DOĞUKENT 10.11.2018 15:30 U17B BERTİZSPOR ANADOLU GENÇLİKSPOR
13 BATIPARK 11.11.2018 11:00 1.Küme A K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR ULUDAZSPOR
14 BATIPARK 11.11.2018 13:00 1.Küme B ANADOLU GENÇLİKSPOR AFŞİN BLD.SPOR
15 BATIPARK 11.11.2018 15:00 1.Küme B ARSAN SÜMERSPOR PAZARCIK BLD. AKSUSPOR
16 MERKEZ 1 11.11.2018 11:00 U17A ONİKİŞUBAT İDMANYURDUSPOR AS VEFA
17 MERKEZ 1 11.11.2018 13:00 1.Küme A K.M GENÇLERBİRLİĞİSPOR EKİNÖZÜ CELA BLD.SPOR
18 MERKEZ 1 11.11.2018 15:00 1.Küme A AS VEFA ERDAĞ İNŞ.DUMLUPINARSPOR
19 BELEDİYE 11.11.2018 12:00 1.Küme B FERHUŞ KARACASUSPOR MARAŞSPOR
20 BELEDİYE 11.11.2018 14:00 U13B AKSUSPOR ATC ATLETİC MARAŞSPOR
21 BELEDİYE 11.11.2018 15:30 U15A K.MARAŞ BŞB GENÇLİK VE SPOR MARAŞSPOR
22 DOĞUKENT 11.11.2018 10:30 U15A KURTULUŞ 1920 SPOR MARAŞGÜCÜSPOR
23 DOĞUKENT 11.11.2018 13:00 1.Küme A 1905 KAHRAMANSARAYSPOR KÜMBETSPOR
24 DOĞUKENT 11.11.2018 15:30 U13A AYYILDIZ TEAMSPOR ULUDAZSPOR
25 ANDIRIN 11.11.2018 13:00 1.Küme A ANDIRIN YEŞİLDAĞSPOR BÜYÜKSIRSPOR
26 TÜRKOĞLU 11.11.2018 14:00 1.Küme B TÜRKOĞLU BLD. SPOR PAZARCIK KARTALKAYASPOR
27 ELBİSTAN 11.11.2018 14:00 BAL ELBİSTAN BLD.SPOR 1920 MARAŞSPOR

                Oybirliğiyle kabul edilmiştir.

Ali KAZANCI Adem KARAKÖSE Ahmet GÜLER İlker YİYEN
TFF İl Temsilcisi Kulüpler Temsilcisi Kulüpler Temsilcisi Kulüpler Temsilcisi
Başkan İl Temsilcisi Yrd. İl Temsilcisi Yrd. Sekreter
       
Abdurrahman AKBABA Savaş DOĞRUGÖRÜR Yusuf Bayram DEMİRCİ Ali AYTEMİZ
ASKF Temsilcisi TÜFAD Temsilcisi GHSİM Temsilcisi TFFHGD Temsilcisi
Üye Üye Üye Üye