JS Financial News - шаблон joomla Новости
Cumartesi, 16 Şubat 2019

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ASKF’NİN EMNİYETİ VAR

Kahramanmaraş İl Emniyet Müdürü Doğan İnci, Kahramanmaraş Amatör Spor kulüpleri Federasyonuna iadeyi ziyaret gerçekleştirdi.

ASKF Binasındaki Mehmet Bağrıaçık Toplantı salonunda gerçekleşen ziyaretlerde ‘Amaç Spor Olsun’ temennileri ile yeni sezon gerçekleşecek yeni siteme dayalı bilgiler alındı.

Kahramanmaraş İl Emniyet Müdürü Doğan İnci ASKF Ziyaretinde, ASKF Başkanı Ergün Önal, Başkan Yardımcıları Ekrem Karaoğlan,  Abdurrahman Akbaba, Yönetim Kurulu Üyeleri İsmail Avanoğlu, Keramettin Güler, Ahmet Güler, Adem Karaköse, İlker Yiyen hazır bulundu. Kahramanmaraş İl Emniyet Müdürü Doğan İnci, ASKF yönetimini tebrik ederek başarılarının devamını temenni etti. Ziyarette amatörün sıkıntıları ve çözüm yolları hakkında fikir alış verişinde bulunulurken gerçekleşen ziyarette Makamına kabul etmesinden dolayı Teşekkür eden Kahramanmaraş İl Emniyet Müdürü Doğan İnci,“ Kahramanmaraş Sporu seven bir kesim. Şirin bir il ve insanı cana yakın. Biz İl Emniyet Müdürlüğü olarak şehirle kaynaşma yolunda hızla ilerliyoruz. Ben Ankaralıyım ve Ankara Gücü taraftarıyım. TFF de Gözlemcilik yaptım. Şimdi ise Sporla iç içeyiz ve sizleri takip ediyoruz” ifadelerini kullandı.  Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren ASKF Başkanı ve TASKK Yönetim Kurulu Üyesi Ergün Önal,  “Bizler ASKF olarak Hep birlikte Kahramanmaraş’ın futbolunu kalkındırma çabası içerisindeyiz. Bütün sorunların çözüm yolu birbirine olan saygı ve birbirine olan yardımlaşmadan dolayı ortadaki sorunun çözülecektir. Bizler spor camiası başkanları ve sorumluları olarak yardımcı olma konusunda birlik içerisinde hareket etmeliyiz. Sahada görev yapan hakemlerimize, sporcularımıza, antrenörlerimize ve taraftarımıza sahip çıkmalıyız. İçerimizde eşinden, işinden çocuğundan fedakarlık edip gençleri yetiştiren bu işe gönül veren çok insan var. Çünkü bu iş fedakarlık isteyen, sevgi ile sevda ile yapılan bir iştir. Sizlerde sporu seven sporla kaynaşan birisiniz ziyaretinizden dolayı çok teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.