JS Financial News - шаблон joomla Новости
Çarşamba, 21 Ekim 2020

 

 

duyuru 2405

 

 

LİGLERİN BAŞLANGICI İLE İLGİLİ DUYURU

27 AĞUSTOS 2020 PERŞEMBE

 

 

 

Pandemi dolayısıyla durdurulan liglerle ilgili olarak uzun zamandan beri kulüplerimiz liglerin başlayıp başlamayacağı veya ne zaman başlayacağı hususunda beklenti içerisinde olup bu doğrultuda hazırlıklarını yapmak istemekteler.

 

Amatör Federasyonumuz ve TFF Kahramanmaraş İl Temsilciliğimiz, Sağlık Bakanlığı Bilim Kurulu’nun alacağı karara göre hareket edecektir. ASKF’miz ve İl Temsilciliğimiz tarafından bu doğrultuda liglerimiz her an başlayacakmış gibi hazırlıklar ve programlar yapılmaktadır.

 

Sağlık Bakanlığı Bilim Kurulu’nca alınacak karara göre kulüplerimize bilgilendirme yapılacak olup başlama kararı verildiği takdirde kulüplerimizin mağdur olmamaları adına liglerin başlangıç tarihleri, liglere hazırlık ve lisans süreçleri göz önünde bulundurulacak olup bu doğrultuda hazırlıklarımız devam etmektedir.

 

Geldiğimiz süreç itibariyle Sağlık Bakanlığı Bilim Kurulu tarafından liglerin başlangıcı konusunda herhangi karar yayınlanmamıştır. ASKF’miz ve TFF Kahramanmaraş İl Temsilciliğimiz tarafından bütün alternatifler göz önünde bulundurularak çalışmalar yapılmakta olup İnsan sağlığının her şeyden daha önemli olduğu unutulmamalıdır.

 

 

 

 

                                        Ali KAZANCI                          Ergün ÖNAL

                                       Tff Kahramanmaraş               Genel Başkan

                                       Futbol İl Temsilcisi